Arsous Döner Bucak'ta hizmete açıldı

Burdur'un Bucak ilçesine, Pizza Ra işletme sahibi Emrah Ergüz tarafından, Arsous Döner kazandırıldı.

Burdur'un Bucak ilçesine, Pizza Ra işletme sahibi Emrah Ergüz tarafından, Arsous Döner kazandırıldı.

İstiklal Caddesinde yapılan açılışa Bucak Belediye Başkanı Emrullah Ünal, Bucak Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Yusuf Erdoğdu, AK Parti Burdur Milletvekili Adayı Mustafa Oğuz, MHP Burdur Milletvekili Adayı Esma Özdaşlı, AK Parti Bucak İlçe Başkanı Osman Taşkın ve yönetimi, MHP Bucak İlçe Başkanı Süleyman Demirezen ve yönetiminin yanı sıra çok sayıda vatandaş katıldı.

Belediye Başkanı Emrullah Ünal'ın açılış konuşmasının ardından yapılan kurdele kesimi ve duanın akabinde Arsous Döner Bucak'ta hizmete açıldı.

Dürüm, menü ve servis çeşitleriyle birçok lezzeti Bucak Halkına sunan Arsous Döner'de açılışa özel 2 gün sürecek dürüm kampanyasını kaçırmayın!

Açılışın ardından NNC Haber'e konuşan İşletme Sahibi Emrah Ergüz, " Bucak'ta yıllardır hizmet veren Pizza Ra işletmesinin sahibiyim. Hataylı bir kardeşimizin Bucak'a yerleşmesinin ardından, böyle bir işyeri açmayı düşündük. Kendisi çok iyi bir usta olması nedeniyle bu yola çıktı. Bucak'a işletmemizin çok iyi geleceğini düşünüyorum." dedi.

Arsous dürümde lezzetler hakkında bilgi veren Ergüz, " İşletmemizde dürüm çeşitlerimiz mevcuttur. Hem tavuk hem de et üzerine ürünleri Bucak Halkına sunuyoruz. Dürüm çeşitleri; tavuk dürüm, et dürüm, zurna tavuk dürüm, zurna et dürüm, Antakya usulü, Arsuz Usulü, Menü çeşitleri; tavuk dürüm menü, Et dürüm menü, Zurna tavuk menü, Zurna et menü, Cheddarlı tavuk menü, Kaşarlı tavuk menü, Servis çeşitlerimiz; Tavuk servis, Et servis, Pilav üstü tavuk, Tavuk - Et karışık servis, Pilav üstü et, Ekmek arası döner olarak Bucak Halkına hizmet veriyoruz. Açılışa özel özel soslu Hatay Döneri ise 29,99 TL'ye vatandaşlarımıza sunuyoruz." ifadelerini kullandı.

ALO Paket: 0545 325 00 33

Adres: Oğuzhan Mahallesi İstiklal Caddesi No:11 (One the coffee yanı) Bucak / Burdur

Bucak dönerBucak dürümTürkiyeBurdurBucak

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.