Av. Süleyman Uysal'ın mutlu günü

Sevgi dolu bir düğün töreniyle NNC MEDYA Hukuk Sorumlusu Av. Süleyman Uysal'ın oğlu Doğukan, gelini Merve ile dünya evine girdi.

Sevgi, mutluluk ve neşe dolu bir düğün töreniyle NNC MEDYA Hukuk Sorumlusu Av. Süleyman Uysal, oğlu Doğukan'ı evlendirdi. Oğlu Doğukan ve gelini Merve'nin düğünü, aile, yakın dostlar ve sevdiklerinin katılımıyla gerçekleşti.

Çiftin düğünü, güzel anılarla dolu bir gece olarak kutlandı. Davetliler, genç çiftin mutluluğuna ortak olmak için gönülden tebriklerini sundu. Davetliler, Av. Süleyman Uysal'ın oğlunun evlilik yolculuğuna eşlik ederek en mutlu gününde yanında olmaktan duydukları memnuniyeti dile getirdiler.

Evlilikleriyle yeni bir hayatın kapılarını aralayan Doğukan ve Merve çiftine, sevgi dolu bir ömür dileyen davetliler, düğün boyunca bol bol dans ederek, eğlenerek ve hatıra fotoğrafları çekerek bu özel günü kutladılar.

NNC MEDYA ailesi olarak, Av. Süleyman Uysal ve ailesini en içten dileklerimizle tebrik eder, genç çift Doğukan ve Merve'ye birbirlerine sonsuz sevgi ve mutlulukla dolu bir birliktelik dileriz. Ömür boyu sürecek bir aşkla birbirlerine destek olmalarını ve hayatlarının en güzel anılarını birlikte biriktirmelerini temenni ederiz.

düğünTürkiyeİstanbul

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.