Aydın Çine kaymakamı değişti İşte yeni kaymakam Murat Büyükköse kimdir?

Çine ilçe Kaymakamı, Cumhurbaşkanlığı kararnamesi ile değişti. Manisa Kıraağaç kaymakamı Murat Büyükköse , Aydın Çine Kaymakamı olarak atandı.

Çine ilçe Kaymakamı, Cumhurbaşkanlığı kararnamesi ile değişti. Manisa Kıraağaç kaymakamı Murat Büyükköse  , Aydın Çine Kaymakamı olarak atandı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın imzasıyla Resmi Gazete'  de yayımlanan Kaymakamlar Kararnamesi ile çok sayıda ilçenin kaymakamı değişti. 

 

Çine Kaymakamı Murat Büyüköse Kimdir?

aymakam Murat Büyükköse, 1978 yılında Kahramanmaraş merkezde dünyaya geldi.   İlkokulu Turan İlkokulu, ortaokul ve liseyi Kahramanmaraş Fatih Lisesinden bitirdikten sonra 1996 yılında Uludağ Üniversitesi İ.İ.B.F Kamu Yönetimi Bölümüne başladı. 2000 yılında bu öğretim kurumundan mezun olduktan sonra kısa bir süre Maliye Bakanlığı teşkilatında görev aldı.   2005 yılında kaymakam adayı olarak Malatya'da Mülki İdare Amirliği görevine başladı. Refiklik stajını Çanakkale'nin Gökçeada ilçesinde yaptıktan sonra Mülkiye Başmüfettişi ile beraber Ardahan'ın Posof, Damal ve Hanak ilçelerinde teftiş stajında bulundu. Bir yıl süreyle yabancı dil eğitimi almak ve Alman idari yapısı hakkında bilgi edinmek maksadıyla Almanya' da bulundu.   2008 yılından 12 Ağustos 2010 tarihine kadar Denizli'nin Çameli ilçesinde görev yaptıktan sonra 12 Ağustos 2010 tarihinde Eğil ilçesinde göreve başlayan Kaymakam Murat Büyükköse, Van Başkale ve Yalova'nın Termal İlçelerinde görev yaptı. İçişleri Bakanlığının 23.02.2018 tarihli onayı ile Kırkağaç Kaymakamlığına atanan Kaymakamı Murat Büyükköse evli ve üç çocuk babası.

Murat BüyüköseatamaTürkiyeAydınÇine

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.