Başkan Kamil Özcan ve heyetinden Başkan Meçikoğlu'na ziyaret

Türkiye Damızlık Sığır Yetiştiricileri Merkez Birliği Genel Başkanı Kamil Özcan, beraberindeki heyet ile birlikte Bucak Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hasan Yalçın Meçikoğlu'nu makamında ziyaret etti.

Türkiye Damızlık Sığır Yetiştiricileri Merkez Birliği Heyeti Bucak Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı'nı Ziyaret Etti

Türkiye Damızlık Sığır Yetiştiricileri Merkez Birliği Genel Başkanı Kamil Özcan, Burdur Kırmızı Et Üreticiler Birliği Başkanı Turan Çayır, Eski Kozluca Belediye Başkanı ve Burdur Güç Birliği sahibi Şevket Aksöz ile birlikte heyet, Bucak Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hasan Yalçın Meçikoğlu'nu makamında ziyaret etti. Bu ziyaretin detayları şu şekildedir:

Başkan Meçikoğlu, ziyaretçilerin nazik ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi ve kendilerine teşekkür etti. Ziyaret sırasında, ilçenin yerel basın kuruluşu NNC Haber'in İmtiyaz Sahibi İbrahim Nanecioğlu da heyete eşlik etti.

Bu ziyaretin, yerel iş dünyası ve çeşitli sivil toplum kuruluşları arasındaki işbirliği ve iletişimin önemini vurgulayan bir örnek olduğu belirtildi.

Kamil ÖzcanHasan Yalçın MeçikoğluziyaretTürkiyeBurdur

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.