Belediye vatandaşların ayağına sağlık hizmeti götürüyor!

Tefenni Belediyesi, 2018 yılında kurduğu Sağlık İşleri Müdürlüğü bünyesinde, evde sağlık hizmetleri ve hasta nakil ambulans hizmetleri alanında 5 yılı geride bıraktı.

Tefenni Belediyesi, 2018 yılında kurduğu Sağlık İşleri Müdürlüğü bünyesinde, evde sağlık hizmetleri ve hasta nakil ambulans hizmetleri alanında 5 yılı geride bıraktı. Bu süreçte 470 vatandaşa düzenli olarak evde sağlık hizmeti verilirken, 556 hastaya ücretsiz nakil hizmeti sağlandı.

Tefenni Belediyesi 5 yıldır vatandaşların ayağına sağlık hizmeti götürüyor!

Tefenni Belediyesi, 2018 yılında kurduğu Sağlık İşleri Müdürlüğü bünyesinde, evde sağlık hizmetleri ve hasta nakil ambulans hizmetleri alanında 5 yılı geride bıraktı.

Tefenni Belediye Başkanı Ümit Alagöz, yaptığı açıklamada, "Sağlık İşleri Müdürlüğümüz, 5 yıl içinde çok aktif bir çalışma sergilemiştir. Sağlık İşleri Müdürlüğümüz, 470 vatandaşımıza düzenli periyotlarda sağlık hizmeti vermektedir. Bunun yanında Sağlık Ekibimiz ve Hasta Nakil Ambulansımız bu güne kadar Burdur, Antalya, Denizli, Isparta, İzmir ve Afyonkarahisar başta olmak üzere bir çok ile toplamda 556 defa ücretsiz nakil hizmeti gerçekleştirmiştir." dedi.

Alagöz, "Tamamen hizmet odaklı ve Sosyal Belediyecilik anlayışımızın bir ürünü olan Sağlık Hizmetlerimiz, bugüne kadar olduğu gibi bugünden sonrada hizmetlerine aralıksız devam edecektir. Bu vesileyle 24 saat esasına göre hizmet veren tüm Belediyemiz Sağlık Personeline, göstermiş oldukları üstün performanstan dolayı sonsuz şükranlarımı sunuyorum." ifadelerini kullandı.

Sağlık İşleri Müdürlüğü'nün 5 yıllık çalışmaları kapsamında öne çıkan bazı gelişmeler şunlardır:

470 vatandaşın düzenli olarak evde sağlık hizmeti alması sağlandı. 556 hastanın, Burdur, Antalya, Denizli, Isparta, İzmir ve Afyonkarahisar başta olmak üzere farklı illere ücretsiz nakil hizmeti verildi. 24 saat esasına göre hizmet veren Sağlık İşleri Müdürlüğü, ilçe halkının ihtiyaç duyduğu her an yanında oldu.

Tefenni Belediyesi Sağlık İşleri Müdürlüğü, 5 yıllık çalışmalarıyla ilçe halkının sağlık hizmetlerine erişimini kolaylaştırarak, onların yaşam kalitesini artırmaya katkı sağladı.

belediyevatandaşlarsağlık hizmetiTürkiyeBurdur

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.