Bitlis Ahlat kaymakamı değişti İşte yeni kaymakam Batuhan Bingöl kimdir?

Saruhanlı ilçe Kaymakamı, Cumhurbaşkanlığı kararnamesi ile değişti. Mersin Mut Kaymakamı Batuhan Bingöl, Bitlis Ahlat Kaymakamı olarak atandı.

Saruhanlı  ilçe Kaymakamı, Cumhurbaşkanlığı kararnamesi ile değişti. Mersin Mut Kaymakamı Batuhan Bingöl, Bitlis Ahlat Kaymakamı olarak atandı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın imzasıyla Resmi Gazete' de yayımlanan Kaymakamlar Kararnamesi ile çok sayıda ilçenin kaymakamı değişti.

 

Mut Kaymakamı Batuhan Bingöl Kimdir?

Mersin'in Mut Kaymakamlığından Bitlis'in Ahlat Kaymakamlığı görevlendirilen Batuhan Bingöl görevine başladı.

 

İçişleri Bakanlığının tensipleriyle Ahlat ilçesine görevlendirilen Kaymakam Bingöl, tarihi ve kültürel zenginlikleriyle ön planda olan Ahlat'ta görev yapmaktan mutlu olduğunu söyledi.

 

Sırasıyla Kırklareli Vize ilçesi, Tokat Artova ve Turhal ilçeleri, Niğde Çamardı ilçesinde kaymakam vekilliği görevinde bulunan Bingöl; 2018-2020 yılları  arasında Gaziantep Oğuzeli Kaymakamlığı, 2020-2021 yılları arasında Adıyaman Sincik Kaymakamlığı ve 2021-2023 yılları arası  Mersin Mut Kaymakamlığı yaptı. İçişleri Bakanlığı'nın tensipleriyle Ahlat Kaymakamlığına görevlendirilen Bingöl, evli ve 1 çocuk babasıdır.

 

Batuhan BingölatamaTürkiyeBitlisAhlat

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.