Bitlis Güroymak kaymakamı değişti İşte yeni kaymakam Mehmet Zahid Uzun kimdir?

Güroymak ilçe Kaymakamı, Cumhurbaşkanlığı kararnamesi ile değişti. Çankırı Şabanözü Kaymakamı Mehmet Zahid Uzun, Bitlis Güroymak Kaymakamı olarak atandı.

Güroymak  ilçe Kaymakamı, Cumhurbaşkanlığı kararnamesi ile değişti. Çankırı Şabanözü Kaymakamı Mehmet Zahid Uzun, Bitlis Güroymak  Kaymakamı olarak atandı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın imzasıyla Resmi Gazete' de yayımlanan Kaymakamlar Kararnamesi ile çok sayıda ilçenin kaymakamı değişti.

 

Güroymak Kaymakamı Mehmet Zahid Uzun Kimdir?

26-08-1994 tarihinde Ankara’da doğmuştur. 2012 yılında Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi İşletme Fakültesi Bankacılık ve Finans bölümünü kazanmış ve 2017 yılında mezun olmuştur. 2017 yılında Kaymakamlık sınavını kazanarak 106. Dönem Kaymakam adayı olarak göreve başlamıştır. Çorum ilinde il merkez stajını, sırasıyla Bursa/Mustafakemalpaşa ve Denizli/Tavas ilçelerinde kaymakam refikliği stajını ve Sakarya ilinde teftiş stajını tamamlamıştır. Samsun/Ayvacık ilçesinde 11 ay süreyle kaymakam vekilliği görevini yürütmüştür. Yurt dışı stajı kapsamında İngiltere Sheffield Üniversitesinde dil eğitimi almıştır. Evli olup iyi derecede İngilizce bilmektedir.

 

Mehmet Zahid UzunatamaTürkiyeBitlisGüroymak

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.