Bucak Belediyesi parkları kamera sistemi ile güvenlik altına alıyor

Burdur'un Bucak ilçesinde sağlıklı ve huzurlu bir geleceğe emin adımlarla ulaştıran Bucak Belediyesi, ilçenin güvenliğine de büyük önem veriyor.

Burdur'un Bucak ilçesinde sağlıklı ve huzurlu bir geleceğe emin adımlarla ulaştıran Bucak Belediyesi, ilçenin güvenliğine de büyük önem veriyor. Bu nedenle kentin dört bir yanına yerleştirilen güvenlik kameraları Bucak'ı 7 gün 24 saat kayıt altına alıyor. Bucak’ta bir ilk olarak, Bucak Belediyesi ilçe genelinde büyük parklardan başlamak üzere parkları kamera sistemiyle donatıyor.
Bucak Belediye Başkanı Emrullah Ünal parklara kurulan kamera sistemi konusunda açıklama yaptı. Başkan Ünal “ İlçemiz genelinde büyük parklarımızdan başlamak üzere parklarımıza kamera güvenlik sistemi kuruyoruz. İlk etapta Kay-kay park, Ömer Halis Demir Parkı, Hasan Konu Parkı, Atatürk Parkı, Şehit Hüseyin Arslan Parkı ve Ayfer Gök Parkında kurulum çalışmalarını tamamladık, Fatih Parkı, Sağlık Sitesi Parkı, Mehmet Akif Potalı Park, Şirinler Parkı, Yunus Emre Parkı ve Yaşam Parkına kamera sistemi kuracağız.” dedi.
Bucak’ta güvenli ve huzurlu bir ortamın sağlanmasına destek verdiklerini belirten Bucak Belediye Başkanı Emrullah Ünal İlçemizdeki parklarda güvenlik kamerası sistemi bulunmamaktaydı. Artık 12 farkı parkımızda kameralarımız mevcut olacak. Amacımız; imkanlarımız doğrultusunda, parklarımızı güvenlik kameralarıyla daha güvenli bir hale getirmek. Biz halkımızın can ve mal güvenliğini sağlamak adına Bucak Belediyesi olarak ilçe sınırlarımızda her türlü tedbir için destek vermeye devam edeceğiz. Özellikle ailelerimiz çocuklarını güvenle parklarımıza gönderebilecekler. Parklarımızda zaman zaman zarar vermeler ve nahoş istenmeyen durumların önüne geçeceğiz. İlerleyen zamanlarda tüm parklarımıza kamera sistemi kurmayı hedefliyoruz. ” ifadelerini kullandı.

Bucak parklarına kameraBucak kamera sistemiBucak BelediyesiEmrullah ÜnalTürkiyeBurdurBucak

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.