Bucak Özel Efor Kişisel Gelişim Kursu hizmete açıldı

Burdur'un Bucak ilçesinde Özel Efor Kişisel Gelişim Kursu, yoğun katılımla hizmete açıldı.

Burdur'un Bucak ilçesinde Özel Efor Kişisel Gelişim Kursu, yoğun katılımla hizmete açıldı.

Bucak'ta tanınan 4 müteşebbis tarafından ilçede hizmete açılan Bucak Özel Efor Kişisel Gelişim Kursu, akıl zeka oyunları hızlı okuma teknikleri, satranç kursları gibi, kişisel gelişime ait öğrencilerin ve gençlerin kendilerini geliştirmesi açısından oluşturuldu.

Bucak Özel Efor Kişisel Gelişim Kursu, girişimcilik ruhuyla ticaretle uğraşan bir ortak olan Hakan Perde adıyla anılan Hakan Çetiner, Aynı zamanda yayın işleriyle uğraşan yayıncılık işlerinde faaliyet gösteren Akın Kırtasiye İsmail Akın, daha önce yıllarca eğitim hayatında olmuş, müdürlük yapmış Gültekin Apaydın ve akademik bir açısı kazandıran akademisyen Hakan Acar tarafından Bucak Süleyman Demirel Bulvarı Emniyet Müdürlüğü karşısında hizmete açıldı.

Eğitim kenti Bucak'ın gençlerine, yeni neslin iyi yetiştirilmesi için hizmete açılan Bucak Özel Efor Kişisel Gelişim Kursu, Türkiye'nin müreffeh bir ülke olmasında rol alacak nesillerin yetiştirilmesi amacıyla oluşturulduğu belirtildi.

Kişisel gelişime dayalı birçok yönden eğitim hizmeti veren Özel Efor Kişisel Gelişim Kursunda, akıl zeka oyunları hızlı okuma teknikleri, satranç kursları gibi, kişisel gelişimin yanı sıra yediden yetmiş yediye her çocuktan büyüğe kadar herkesin eğitim alabileceği yabancı dil merkezi de bulunuyor. Bunların yanı sıra ilkokul, ortaokul ve lise derslerine yardımcı olmak amacıyla takviye dersler de sizleri bekliyor.

Kurumun Bucaklı gençlerin hizmetinde olduğunu belirten Hakan Acar hoca yaptığı açıklamada, " gözle görülür bir üretim yapmamakla beraber, bir ürün satmıyor olsak da bundan sonraki hayatında hayalleri olan Bucaklı çocuklarımızın gençlerimizin ailelerinin hayallerini emanet ettiği bir kurum olarak hizmete başladık. Bu emaneti en iyi şekilde sahip çıkarak en iyi yerlere getirmeye çalışacağız" ifadelerini kullandı.

Bucak Özel Efor Kişisel Gelişim Kursu

Tel: 0501 325 5 666

Adres: Yeni Mahalle Süleyman Demirel Bulvarı No: 89 Bucak Burdur

Bucak Özel Efor Kişisel Gelişim KursuBucak kişisel gelişim kursuBurdur kişisel gelişim kursuTürkiyeBurdurBucak

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.