Bucak'ta dur ihtarına uymadı bakın araçtan neler çıktı

Burdur'un Bucak ilçesinde yapılan polis operasyonunda dur ikazına uymayan araçta zulalı halde uyuşturucu madde bulundu. İşte detaylar...

Burdur'un Bucak ilçesinde yapılan polis operasyonunda dur ikazına uymayan araçta zulalı halde uyuşturucu madde bulundu. Gözaltına alınan şahıslarla ilgili soruşturma devam ediyor.

Bucak'ta Uyuşturucu Operasyonu: Dur İkazına Uymayan Araçta Uyuşturucu Madde Ele Geçirildi

Burdur'un Bucak ilçesinde polis ekipleri tarafından gerçekleştirilen yoğun mücadele sonucunda, dur ikazına uymayan bir araçta uyuşturucu madde ele geçirildi.

Edinilen bilgilere göre, Kovalamaca sonucu araç 70 Evler Hastane mevkiinde durduruldu ve içerisinde yapılan aramada zulalı halde uyuşturucu madde bulundu. Operasyon kapsamında araç içerisinde bulunan O.B. ve G.K.B. isimli şahıslar gözaltına alındı.

Bucak ilçe emniyet asayiş ekiplerinin yürüttüğü başarılı operasyon sonucu ele geçirilen uyuşturucu madde ile ilgili soruşturma devam ediyor.

[H]25767[/H]

operasyonBucak İlçe Emniyet MüdürlüğüTürkiyeBurdurBucak

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.