Bucak'ta eleman ilanı! Kereste fabrikalarında çalışmak isteyenler dikkat!

Bucak'ta ilçedeki kereste fabrikalarında çalışmak üzere vasıflı veya vasıfsız elemanlar ve forklift operatörleri aranıyor. İşte detaylar...

Bucak'ta İş İlanı: Kereste Fabrikalarına Eleman Aranıyor

Bucak Hizarcılar, Marangozlar ve Mobilyacılar Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Sezgin Sezgin tarafından yapılan açıklamada, ilçedeki kereste fabrikalarında çalışmak üzere vasıflı veya vasıfsız elemanlar ve forklift operatörlerine ihtiyaç olduğunu belirtti. Açıklamada şu ifadeler yer alıyor:

"Değerli Bucaklı hemşehrilerim; İlcemizde faaliyet gösteren çeşitli kereste fabrikalarımızda çalışmak üzere vasıflı vasıfsız elemanlar ve forklift operatörü arayışımız vardır. Sizler de cüzi farklar için onca yolu çekmeyip kendi memleketimizde çalışalım diyorsanız müracaatlarınız için bizzat firmalarımızla görüşme yaptırılacaktır."

İş arayanlar veya bu iş fırsatından yararlanmak isteyenler, başvuru için Bucak Hizarcılar, Marangozlar ve Mobilyacılar Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanlığı'na aşağıdaki iletişim numarasından ulaşabilirler:

Telefon: 0554 585 66 67

Bucak ilçesinde iş arayanlar için iyi bir fırsat olabileceğini düşünüyoruz. Başvurularınızı iletişim numarası üzerinden yapabilirsiniz.

eleman ilanıeleman alımıkerestefabrikaTürkiyeBurdurBucak

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.