Bucak'ta Ramazan Etkinlikleri takvimi belli oldu

Bucak Belediyesi Ramazan ayı etkinlikleri takvimi belli oldu.İlk program 8 Nisan Akşamı saat 21:30’da Bucak Cumhuriyet meydanında.

Bucak Belediyesi Ramazan ayı etkinlikleri takvimi belli oldu.İlk program 8 Nisan Akşamı saat 21:30’da Bucak Cumhuriyet meydanında.
Ramazan etkinlikleri hakkında açıklama yapan Belediye Başkanı Emrullah Ünal “ Bu yıl da ramazan ayına kavuşmanın büyük mutluluğunu yaşıyoruz. Bu yıl ramazan ayını milletçe içimiz buruk, yüreğimiz yangın olarak karşıladık. Bildiğiniz gibi Ülkemizde 6 şubatta Kahramanmaraş merkezli depremler meydana geldi. Bu depremler Milletçe yüreğimiz yandı. Bucak Belediyesi olarak ekiplerimizi ve iş makinelerimizi derhal deprem bölgesine gönderdik. Şimdide ekiplerimiz deprem bölgesinde çalışmalarına devam ediyor. Daha önceden belirlediğimiz Ramazan etkinlikleri programında değişiklik yaparak, dini ve manevi programlara ağırlık veriyoruz. İlk programımız 8 nisan 2023 Cumartesi akşamı saat 21:30’da Cumhuriyet Meydanında Semazen Gösterisi, Dünya Kuran Okuma Birincisi Hafızlardan Kuran Ziyafeti ile başlayacak. İkinci programımızda 15 nisan 2023 cumartesi akşamı saat 21:30’da ilahi sanatçısı Mustafa Cihat konuğumuz olacak. 3. Programımızda 16 nisan 2023 Pazar akşamı saat 21:30’da ilahi sanatçısı Hüseyin Goncagül sahne alacak. Programlarımıza tüm halkımızı davet ediyorum.” dedi.

Bucak Ramazan AyıBucak BelediyesiEmrullah ÜnalTürkiyeBurdurBucak

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.