Bucak'ta Sentetik Buz Pistinde çalışmalar tamamlandı

Burdur'un Bucak ilçesinde yapımı bir süredir devam eden Sentetik Buz Pisti yapımı tamamlandı.

Burdur'un Bucak ilçesinde yapımı bir süredir devam eden Sentetik Buz Pisti yapımı tamamlandı.

Bucak Belediyesi Bucak’a ilkleri kazandırmaya devam ediyor. Sıkıcı şehirler gelişemez sloganıyla, dedikodu değil eser siyaseti ile hareket eden ve birçok sportif branşta kente önemli tesisler kazandıran Bucak Belediyesi, kent genelindeki sosyal donatılarını arttırarak özellikle gençlerin dört gözle beklediği 'Buz pateni pisti'nin yapımını tamamladı.

Sentetik buz pisti hakkında açıklama yapan Belediye Başkanı Emrullah Ünalİlçemizde özellikle gençlerimize yönelik yeni projeler ile gençlerimize yeni spor ve eğlence alanları kazandırmaya devam ediyoruz. Kay-kay pisti ve Kitap Kafe’den sonra gençlerimize bir sosyal alan daha kazandırmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Yeni Mahalle Lukoil petrol istasyonumuz yanında uzun yıllardır atıl bir halde bulunan depo olarak kullanılan alanda yapımına başladığımız sentetik buz pistimizde çalışmalarını tamamladık. Bu alanda bir de spor kütüphanesi yaptık. Bu ay içerisinde açılışını gerçekleştirmeyi planlıyoruz. Gençlerimize ve vatandaşlarımıza hayırlı olsun. " ifadelerini kullandı.

Haberin fotoğrafları için tıklayın

Bucak buz pistiBurdur buz pistibuz pistiBucak BelediyesiEmrullah ÜnalTürkiyeBurdurBucak

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.