Bucak'ta yangın savaşçılarından genç çocuk için kan bağışı

Isparta Orman Bölge Müdürlüğü Baş Temsilcisi ve Bucak iş yeri temsilcisi Orman Muhafaza Memurları ve Emeklileri Derneğini başlattığı kampanyasına destek vererek kan bağışında bulundu.

Orman Muhafaza Memurları ve Emeklileri Derneğinin 'Bir Kan, Bir Can, Bir Fidan sloganıyla başlattığı kan bağışı çalışması neticesiyle, Isparta Orman Bölge Müdürlüğü Baş Temsilcisi, Bucak iş yeri temsilcisinin de aralarında bulunduğu, Bucak Belediyesinin önünde Kızılay Kan bağışı aracında Muhammed Enes Şimşek adında bir çocuğa Kan bağışında bulundular.
Dernek Bölge baş temsilcisi Hakan Oruç Cavlak; 'Katılım sağlayan tüm üyelerimize teşekkür ediyor, kışın buzun üstünde yazın közün üzerinde çalışan Orman Muhafaza memurlarının kanıda, canı da cennet vatanımıza feda olsun. Ayrıca Kan bağışında bulunulan Muhammed Enes Şimşek'e kardeşimize ve ailesine geçmiş olsun dileklerimizi iletir, Yeşil Vatan için gecesini gündüze katan Tüm Orman Muhafaza memurlarimizada selamlarımızı iletiyoruz. Nasıl bir fidan bir toprakla kavuşunca hayat buluyor, İnşallah bizimde bugün gerçekleştirdiğimiz Kan bağışı, Bir hayat bulur.' şeklinde açıklamada bulundu.

Bucak ormancılar kan bağışıBucak yangın savaşçıları kan bağışıOrman Muhafaza Memurları ve Emeklileri DerneğiTürkiyeBurdurBucak

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.