Bucak'ta yeni kaymakam Bayram Gale: Bucak'ı daha ileriye götüreceğiz

Bucak'ta 24 Ağustos Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile kaymakam olarak atanan Bayram Gale, Bucak'ı geliştirmeye ve vatandaşların sorunlarına çözüm bulmaya odaklanacağını söyledi.

24 Ağustos Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile Burdur’un Bucak ilçesine kaymakam olarak atanan Bayram Gale bugün itibariyle Bucak’taki görevine başladı. Göreve başlar başlamaz çalışma arkadaşlarıyla tanışan Bayram Gale daha sonra basın mensuplarına yaptığı açıklamada, “Bucak’ı geliştirmeye devam edeceğiz. Bu gelişmeyi ekonomik, sosyal ve kültürel seviyeyi daha yükseklere taşımak için çalışacağız. Şehrin sanayi potansiyelini değerlendirerek yeni organize sanayi bölgeleri kurma olasılığını incelemeyi planlıyoruz. Bunun için işleri kolaylaştırmak adına elimizden geleni yapacağız” dedi.

"Devlet-millet kaynaşmasını güçlendireceğiz"

Devlet ile milleti kaynaştırarak vatandaşların sorunlarıyla yakından ilgileneceğini de dile getiren Gale, “Devlet-millet kaynaşmasını daha da güçlendirmeyi ve vatandaşlarla daha yakın ilişkiler kurmayı hedefliyoruz. Köyleri, beldeleri ve okulları ziyaret ederek vatandaşlarla daha yakın temas kuracağız” dedi.

Bayram Galeyeni Bucak kaymakamıTürkiyeBurdurBucak

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.