Bucak'tan giden savcı ve hakimler için yemek programı

Hakimler ve Savcılar Kurulu kararnamesi ile görev yeri değiştirenler için yemek düzenlendi.

Hakimler ve Savcılar Kurulu kararnamesi ile görev yeri değiştirenler için yemek düzenlendi.

Bucak ilçe Kaymakamı Erol TANRIKULU, Protokol temsilcileriyle birlikte, Hakimler ve Savcılar Kurulunun 2023 Yılı Adli ve İdari Yargı Kararnamesiyle görev yerleri değişen Bucak Adliyesindeki Savcı ve Hakimler için düzenlenen yemek programına katıldı. Programda, tayini çıkan Hâkim ve Savcılarla bir araya gelerek onlarla birlikte çalışmış olmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirdi ve yeni görev yerlerinde başarılar diledi.

Yemek programı, Hakimler ve Savcılar Kurulunun 2023 Yılı Adli ve İdari Yargı Kararnamesi sonucunda Bucak Adliyesinde görev yeri değişen hakim ve savcıları bir araya getirmek ve onların yeni görev yerlerine geçişlerini kutlamak amacıyla düzenlendi.

Programda Kaymakam TANRIKULU, tayini çıkan hakim ve savcılarla bir süre sohbet ederek çalışmalarına katkılarından dolayı teşekkür etti ve birlikte çalışmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Ayrıca, yeni görev yerlerinde başarılar dileyerek, onların adaletin tecellisine katkı sağlayacaklarına inancını belirtti.

Düzenlenen yemek programına, Kaymakam Erol Tanrıkulu'nun yanı sıra Bucak Belediye Başkanı Emrullah Ünal, Bucak İlçe Jandarma Komutanı Teğmen Alperen Çatlı ve atanan Cumhuriyet Başsavcısı İsmail Sarı, savcı ve hakimler katıldı.

veda yemeğiErol TanrıkuluhakimsavcıTürkiyeBurdurBucak

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.