Bucak ve Oğuzhanspor sevdalısı Zeki Doğan vefat etti

Burdur'un Bucak ilçesinden Bucak sevdalısı, Oğuzhanspor sevdalısı Zeki Doğan hayatını kaybetti.

Burdur'un Bucak ilçesinin tanınan ve sevilen simalarından iş insanı Zeki Doğan, hayatını kaybetti.

Uzun süredir tedavi gördüğü bilinen iş insanı Zeki Doğan'ın vefat haberi sonrasında, bir dönem formasını terlettiği Oğuzhanspor taraftarı başta olmak üzere Bucak'ı hüzne boğdu.

Vefat haberinin ardından Bucak Belediye Başkanı Emrullah Ünal, gazeteci Osman Oktay, Bucak Belediyesi Oğuzhan Spor ve daha çok sayıda vatandaş taziye mesajları yayımladı.

NNC Medya ailesi olarak merhum Zeki Doğan Başkanımıza Allah'tan rahmet, dost ve akrabalarına başsağlığı dileriz.

Zeki Doğan kimdir?
Bucaklı iş insanı Zeki Doğan, Oğuzhanspor sevdalısı, takımı için gençliğinde ter dökmüş, geçtiğimiz dönem de Oğuzhanspor'a başarı kazandırabilmek için yöneticiliği yapmıştır.

Bazı taziye mesajları;

Başkan Emrullah Ünal, "Bucak Belediyesi Oğuzhanspor’umuzda uzun süre futbol oynamış, teknik direktörlük yapmış ve son olarakta kulübümüzün başkanlığını yapmış olan Zeki Doğan abimin vefatını büyük üzüntüyle öğrendim. Kendisine Allahtan rahmet diliyorum. Kederli ailesine ve sevenlerine başsağlığı diliyorum." sözleriyle taziye mesajı yayımladı.

Osman Oktay, " KEŞKE NİSAN ŞAKASI OLSAYDI..
Çok az insan vardır yüreğini ve enerjisini; hatta yaşamının yarısından fazlasını hiç bir beklenti hissi duymadığı bir tutkuya harcasın. Sevgili Zeki Doğan Bucak Lisesi'ndeki futbolun ve Oğuzhanspor'un atardamarıydı. Kaybettik.. Çok anı biriktirdi ve gitti. Huzur içinde uyu, sana rahmet tüm yakınlarına sabır diliyorum.." ifadeleriyle taziye mesajı yayımladı.

Bucak Belediyesi Oğuzhan Spor ise, "Doğup büyüdüğü şehrin takımına Gönlünü, Sevdasını ve Her şeyini bağlayan Oğuzhanspor’umuzun efsane ismi, takımımızda uzun yıllar futbol oynamış, teknik direktörlük yapmış ve son olarakta kulübümüzün başkanlığını yapmış olan Zeki Doğan başkanımız vefat etmiştir. Kendisine Allahtan rahmet, kederli ailesine ve sevenlerine başsağlığı diliyoruz." sözleriyle taziye mesajı yayımladı.

Zeki DoğanOğuzhansporTürkiyeBurdurBucak

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.