Burdur Bahçeşehir Koleji, 2023 YKS'de Üstün Başarıyla Gururlandı!

Burdur Bahçeşehir Koleji, 2023 YKS sonuçlarında elde ettiği üstün başarıyla gurur duydu. İşte detaylar...

YKS BURDUR BİRİNCİLERİ KOÇ VE SABANCI ÜNİVERSİTELERİNİ TERCİH ETTİ!

Burdur Bahçeşehir Koleji 2023 YKS’de üstün başarı gösterdi. 2023 YKS'de TÜRKİYE 51.'si Burdur 1.'si olan Göktürk Kağan GİRGİN Koç Üniveristesi'ni, Türkiye 415.'si Burdur 1.'si olan Onat KÖSE Sabancı Üniversitesini tercih ederek Bahçeşehir Kolejine büyük gurur yaşattılar. Tercih sonuçlarının açıklanmasıyla beraber Türkiye'nin her yerine donanımlı çocuklar yetiştiren Bahçeşehir Koleji bu sene de başarıyı zirvedeki yerini taçlandırdı.
Konu Hakkında açıklamada bulunan Burdur Bahçeşehir Koleji Lise Müdürü Sayın Hasan KELEŞ; Okulumuzun açıldığı 2015 yılından bu yana 9. sınıftan itibaren üniversite sınavlarına profesyonel eğitim kadromuz ve üniversiteye tam hazırlık sistemi ile öğrencilerimizi tanıyarak, takip ederek sınavlara hazırladık. Öğrencilerimiz son zamanlarda yapay zeka tabanlı mühendislik mesleklerini tercih etmeye başladılar. Bireysel ve kitlesel başarılar elde etmeye devam ediyoruz. Emeği geçen tüm öğretmenlerimize teşekkür eder, öğrencilerimizi tebrik ederiz.

Burdur Bahçeşehir KolejiTürkiye

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.