Burdur Belediyesi’nden memura ek ücret; İşte miktarı

Burdur Belediyesi ile TÜM YEREL-SEN arasında imzalanan sözleşme ile Burdur Belediyesi’nde görev yapan 145 memur aylık 4150 TL net iyileştirme alacak.

Burdur Belediyesi ile TÜM YEREL-SEN arasında imzalanan sözleşme ile Burdur Belediyesi’nde görev yapan 145 memur aylık 4150 TL net iyileştirme alacak.

Burdur Belediyesi ile Tüm Yerel Yönetim Çalışanları Sendikası (TÜM YEREL-SEN) arasında, belediyede görev yapan memurların ekonomik hayat koşullarının iyileştirilmesine yönelik sözleşme imzalandı. Burdur Belediyesi’nde görev yapan 145 memur aylık 4150 TL net iyileştirme alacak.

Burdur Belediyesi Başkanlık Makamında düzenlenen imza törenine Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, TÜM YEREL-SEN Anadolu 1 Nolu Şube Başkanı Özkan Karakaya ve Şube İdari Sekreteri Mesut Çörekli katıldı.

Atılan imzalar ile Burdur Belediyesi’nde çalışan 145 memur, maaşlarının üzerine aylık net 4150 TL iyileştirme zammı alacak.

Toplu iş sözleşmesiyle ilgili bilgi veren Başkan Ercengiz, “Her zaman söylüyoruz, Burdur Belediyesi’nin asıl sahibi çalışanlarıdır. Sosyal demokrat anlayışı ile çalışanlarımızla iyi de kötüyü de paylaşıyoruz. Değerli çalışanlarımızın aileleri ile birlikte huzurlu ve mutlu yaşam sürmeleri bizler için çok önemli. Bu kente hep birlikte hizmet ediyoruz ve etmeye de devam edeceğiz. Ekip ruhuyla çalışarak daha güzel bir Burdur inşa etmeye ve kentimiz için en güzelini üretmeye devam edeceğiz. Vatandaşlarımıza en iyi hizmeti sunmak için aralıksız olarak çalışacağız. Bugün imza altına aldığımız sözleşme emekçilerimize hayırlı olsun” dedi.

Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun ErcengizTÜM YEREL- SENTürkiyeBurdurBurdur

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.