Burdur Belediyesi üretiyor, ücretsiz dağıtacak

Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, belediyenin kendi seralarında yetiştirdiği Menekşe ve Şeker Tabağı çiçeklerini arife günü vatandaşlara asri mezarlıkta ücretsiz dağıtacak.

Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, belediyenin kendi seralarında yetiştirdiği Menekşe ve Şeker Tabağı çiçeklerini arife günü vatandaşlara asri mezarlıkta ücretsiz dağıtacak.

Burdur Belediyesi üreten belediyecilik anlayışıyla yürüttüğü çalışmalar kapsamında, Park ve Bahçeler Müdürlüğü Sultandere Hizmet Kampüsündeki Serasında yetiştirilen Menekşe ve Şeker tabağı çiçeğini vatandaşlarla paylaşarak, renklenmesinde de katkıda bulunacak.

Başkan Ercengiz yaptığı açıklamada “Burdur Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü tarafından üretilen çiçeklerimizi halkımıza ücretsiz dağıtmak için Arife günü asri mezarlığımıza bırakacağız. Amacımız bizim en kıymetli ve değerlilerimiz olan kaybettiklerimizin mezarlarını en iyi şekilde bayrama hazırlamak. Vatandaşlarımıza ücretsiz dağıtacağımız bu çiçekleri vatandaşımız gelip alıp mezarlıklarını süsleyebilir. Daha yeşil ve daha çiçekli bir mezarlık için arife günü asri mezarlığa davet edip çiçeklendirmeye katkı vermenizi istiyoruz” dedi.

Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun ErcengizBurdur BelediyesiTürkiyeBurdurBurdur

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.