Burdur birincisi Bucaklı gençler, Türkiye Şampiyonasına gidiyor

Burdur'un Bucak ilçesinden Mersin'e giden genç sporcular, Bölgede yapılan tenis turnuvasında birinci olarak Türkiye Şampiyonası için adlarını yazdırdılar.

Burdur'un Bucak ilçesinden Mersin'e giden genç sporcular, Türkiye Şampiyonası için adlarını yazdırdılar.

Geçtiğimiz günlerde Burdur İlinde düzenlenen Liseler arası Tenis turnuvalarında il birincisi olarak, Mersin'e giden TBE Özel Bucak Fen lisesi Sporcuları bölgesel yarışmalarda birinci olarak, Türkiye birinciliği için yarışmaya hak kazandılar.

Bucak'ın ve Burdur'un gururu TBE Özel Bucak Fen lisesi Sporcuları Ceylin Çetin, Berra Çetin, Ünzile Ecem Gürsel ve Ayşe Sena Uğur 1 - 5 Haziran'da Manisa'da yapılacak olan Türkiye Şampiyonasına isimlerini altın harfle yazdırmak için çalışmalarını sürdürüyorlar.

TBE Özel Bucak Fen Lisesi tarafından yapılan açıklamada, "Burdur İl 1.liğinden sonra Mersin İlinde düzenlenen Akdeniz, İç Anadolu ve Güneydoğu Anadolu Bölgesindeki illerin bulunduğu gruplardan 1. çıkarak Burdurumuzun Bucağımızın yüzünü güldürdüler. 1-5 Haziranda Manisada yapılacak Türkiye Şampiyonasında Türkiye birincisi olmak için mücadele edecekler. Sporcularımıza Türkiye Şampiyonasında başarılar dileriz. " ifadelerini kullandı.

NNC Medya Ailesi olarak TBE Özel Bucak Fen lisesi Sporcularına Türkiye Şampiyonasında başarılar dileriz.

Bucak yarışmaBurdur yarışmaTBE Özel Bucak Fen Lisesitürkiye şampiyonasıTürkiyeBurdurBucak

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.