Burdur'da AK Parti E-temayül yoklaması

AK Parti 28. Dönem Milletvekili aday adaylarının E-Temayül yoklaması Bugün sabah 10.00 ‘da Burdur Kültür merkezinde başladı.

AK Parti 28. Dönem Milletvekili aday adaylarının E-Temayül yoklaması Bugün sabah 10.00 ‘da Burdur Kültür merkezinde başladı.

Komisyon Üyeliklerini MKYK Üyesi Mehmet Menderes Tevfik Türel, MKYK Üyesi Seval Sıvacıoğlu ,Kadın Kolları MKYK Üyesi Tülay Beşkonak ve AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ tarafından yürüttüğü oylama, Ak Parti il başkanı Mustafa Özboyacı’nın yaptığı basın açıklamasıyla, Ak Parti Milletvekili aday adaylarını belirleyecek E-Temayül yoklaması akşam saat 16.00 da’ son bulacağını duyurdu.

Ak parti Milletvekili aday adayları Kültür merkezi önünde kurduğu tanıtım stantlarında oy kullanacak delegelerini karşılamaya devam ederken 9 Nisan’da adayların belirleneceğini ifade eden Ak Parti Burdur il başkanı Mustafa ÖzboyacıSaat 10.00 itibarıyla E- Temayülümüz oylamamız başladı. Burada genel merkezden gelen kartlar var, kişiye özel olarak tanımlanıyor. Bilgisayarlardaki barkod okuyucu sistem üzerinden bilgisayarlara takılıyor. Üç tane isim seçiliyor. İki, dört veya daha fazla seçilmesi halinde oyu geçersiz kılıyor. Sadece üç kişi seçiyorlar. Sıralama yok, sadece üç tane isim giriyorlar. Saat 10.00’da başlayan temayülümüz saat 16.00’da bitecek. Oylama sistem üzerinden direkt genel merkeze aktarılıyor. Biz burada herhangi bir şey görmeyeceğiz, komisyon üyemiz bir şey görmeyecek, sadece genel merkez görecek. Önümüzdeki haftalar içinde genel merkezimizde alt komisyonlar oluşturulacak. Alt komisyonlardaki ilk mülakatlar başlayacak. 9 Nisan’da YSK tarafından açıklanan isimlerin belirlenmesi aday adaylarımız için son tarihtir. O güne kadar aday adaylarımızla biz de sahada çalışmaya devam edeceğiz. Kendine teşekkür ediyoruz, aday adaylarımızın hepsi birbirinden değerlidir. Mahalle, iftar ve Ramazan’daki teravih çalışmalarımızla sağ olsun hepsi bizimle birlikte canla başla çalışıyorlar. Adaylar açıklandıktan sonraki süreçte de aday adaylarımız hepsi söylediler zaten 14 Mayıs’a kadar çalışacaklarını, hepsine teşekkür ediyorum. Yapılan oylamamızın şehrimiz için, ülkemiz için hayırlar getirmesini temenni ediyorum” diyerek aday adaylarıyla birlikte E- Temayül yoklama sürecinin tamamlanması ve aday adaylarına destek olmaya devam ediyor.

Mustafa ÖzboyacıAK Parti Burdur Milletvekili Aday AdayıAK Parti Burdur temayül yoklamasıTürkiyeBurdur

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.