Burdur'da Emniyet 10 günde 10 şahıs yakaladı

Burdur İl Emniyet Müdürlüğü, 01 Eylül - 11 Eylül 2023 tarihleri arasında gerçekleştirdiği çalışmalarda, silah ve kesici alet ele geçirilmesi, hırsızlık olaylarının aydınlatılması ve aranan şahısların yakalanması gibi önemli başarılar elde etti.

Burdur'da Emniyet Ekipleri Suçla Mücadelede Kararlı

Burdur İl Emniyet Müdürlüğü, suçun önlenmesi, olayların aydınlatılması ve suçluların yakalanması amacıyla yoğun bir çalışma yürütmeye devam ediyor. İşte 01 Eylül - 11 Eylül 2023 tarihleri arasında gerçekleşen çalışmaların sonuçları:

Silah ve Kesici Aletler Ele Geçirildi

Bu dönemde yapılan çalışmalarda, (2) adet kesici alet (bıçak-pala), (2) adet tabanca ve (6) adet ruhsatsız av tüfeği ele geçirildi. Toplamda (2) şahıs, "6136 Sayılı Kanuna Muhalefet" suçundan adli işlemle karşı karşıya kaldı.

Hırsızlık Olayları Aydınlatıldı

Mal varlığına karşı işlenen suçlarla mücadele kapsamında, meydana gelen (4) hırsızlık olayının tamamı aydınlatıldı ve olaylara karışan (4) şüpheli şahıs yakalanarak adli işlem yapıldı.

Aranan Şahıslar Yakalandı

Aranan şahısların yakalanması amacıyla yürütülen çalışmalarda, farklı suçlardan aranan toplamda 16 şahıs yakalandı. Bu şahıslardan (8) tanesi tutuklandı, (8) tanesi ise serbest bırakıldı. Yakalanan şahıslardan biri "Dolandırıcılık" suçundan 4 yıl 6 ay hapis cezasıyla aranıyordu ve tutuklandı. Bir diğeri ise "Hırsızlık" suçundan 3 yıl 9 ay hapis cezasıyla aranıyordu ve o da tutuklandı.

Burdur İl Emniyet Müdürlüğü, suçluların adalet önüne çıkarılması ve suçun önlenmesi için kararlı bir şekilde çalışmalarına devam etmektedir.

emniyetsuçluşahısTürkiyeBurdur

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.