Burdur'da protokol vatandaşlarla bayramlaştı

Burdur'da protokol üyeleri, Ramazan Bayramı programı kapsamında Ulu Cami'de buluşarak, vatandaşlarla bayramlaştı.

Burdur'da protokol üyeleri, Ramazan Bayramı programı kapsamında Ulu Cami'de buluşarak, vatandaşlarla bayramlaştı.

Burdur Vali Vekili Ahmet Mailoğlu, AK Parti Milletvekili Bayram Özçelik, Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, Garnizon Komutanı Kıd. Albay Serdar Erkan Ergil, İl Emniyet Müdürü Ümit Bitirik, İl Jandarma Komutanı Albay Mustafa Güder, Baro Başkanı Ramazan Gedik, vatandaşlarla saf tutarak bayram namazını Ulu Cami’de kıldı. Müftü Enver Türkmen’in kıldırdığı namaz sonrası protokol üyeleri vatandaşlarla bayramlaştı.

Bayramlaşmaya katılanlara hitap eden Vali Vekili Ahmet Mailoğlu; “Keşke ağzımızın tadı daha iyi olsaydı. Keşke iki ay önceki o meşum depremi yaşamasaydık. Ama yaşadık. Yaşanacaklar yaşanıyor. Allah daha fazla ağzımızın tadını bozmasın. Millet olarak birlik beraberlik içinde sıkılmış tek yumruk haline geleceğimizi, mayamızın sağlamlığını bir kez daha ispat ettik. Hem oradaki insanların yaralarını sarmak hem de buralara gelmiş olanlara kucağımızı açmak, ensar muhacir ilişkisi ile kardeş ilişkisi ile onları kucaklamak bu yüce millete nasip oldu” diye konuştu.

Milletvekili Özçelik ile Belediye Başkanı Ercengiz’de vatandaşların bayramını kutladı. Vatandaşlara Burdur Valiliği tarafından çorba ikram edildi.

Burdur Protokolü daha sonra Göl Polis Tesisleri’nde Emniyet Müdürlüğü Personeli, İl Jandarma Komutanlığı personeli, Burdur Belediyesi Berberoğlu Vakfı Huzurevi, Devlet Hastanesi, İtfaiye Müdürlüğü, Engelsiz Yaşam Merkezi ile kent girişindeki uygulama noktalarını ziyaret ederek görevli personelle bayramlaştı.

Burdur Ramazan BayramıTürkiyeBurdurBurdur

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.