Burdur'da üzen haber! Onlar bu sözlerle duyurdu

Burdur'un Altınyayla (Dirmil) İlçesinin sevilen simalarından biri olan Tuncay Eryavuz, yakalandığı elim bir hastalık nedeniyle hayatını kaybetti

Burdur'un Dirmil (Altınyayla) İlçesinin sevilen simalarından biri olan Tuncay Eryavuz'un vefat haberi, Dirmil ve çevresinde derin bir üzüntü yarattı. Eryavuz'un vefatı, bölgedeki siyasi ve toplumsal çevrelerde büyük bir kayıp olarak değerlendirildi.

Eryavuz'un vefatının ardından, AK Parti geçmiş dönem Burdur Milletvekili Bayram Özçelik sosyal medya üzerinden bir başsağlığı mesajı paylaştı. Özçelik, "Her Dirmil'e geldiğimizde, her Burdur'daki toplantılarda görüşürdük. Allah rahmet eylesin, mekanı cennet olsun. Ailesine, akraba ve dostlarına başsağlığı dilerim," ifadelerini kullandı.

Altınyayla (Dirmil) Belediye Başkanı Ahmet Serttaş da duygusal bir paylaşım yaparak, "Bu gidişin olmadı Tuncay abi. Yol ve dava arkadaşım, kıymetli ağabeyim Tuncay Eryavuz'u yakalandığı elim bir hastalık nedeniyle kaybettik. Biz senden razıydık, Allah'ta senden razı olsun. Mekanın cennet olsun inşallah," dedi.

NNC Medya ailesi olarak, Eryavuz ailesine, yakınlarına ve sevenlerine başsağlığı dileriz.

Tuncay EryavuzBurdur son dakikaTürkiyeBurdur

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.