Burdur Devlet Hastanesine, Damar Tıkanıklığı ile gelen hasta şifa Buldu

Burdur Devlet Hastanesi Acil Servisine başvuran ve ani damar tıkanıklığı teşhisi ile acil ameliyata alınan hasta müdahale sonrası sağlığına kavuştu.

Sağ kolunda ve elinde şiddetli ağrı ve soğukluk şikayetleriyle Burdur Devlet Hastanesi Acil Servisine başvuran ve ani damar tıkanıklığı teşhisi ile acil ameliyata alınan hasta müdahale sonrası sağlığına kavuştu.

Ameliyatı gerçekleştiren Kalp ve Damar Cerrahisi Uzmanı Dr. Ömer Rahman ; Ani damar tıkanıklığı gelişen uzuvların normal fonksiyonuna kavuşması açısından erken müdahalenin önemine dikkat çekti ve “Damar tıkanıklığında acil ameliyat kadar ameliyat sonrası süreçte tıkanıklığın sebebinin araştırılması da gerekmektedir. Ritm bozukluğu veya genetik yatkınlık gibi durumların tedavi sonrası süreçte araştırılması hastanın sağlığı açısından önem taşımaktadır.” dedi.

Ameliyat sonrası sağlığına kavuşan hasta ise; “Çok şiddetli ağrım vardı ve kolumu hissetmiyordum. Teşhis ve ameliyatın ardından kolumda şikayetim geçti. Şimdi düzenli kontrollerime gidiyorum. Burdur ilinde bu ameliyatı gerçekleştirdiği için başta Dr. Ömer Rahman ve ekibi olmak üzere bütün hastane personelimize teşekkür ediyorum” dedi.

Burdur Devlet Hastanesidamar tıkanıklığıTürkiyeBurdur

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.