Burdur Milletvekili adayı Volkan Mengi Bildiğiniz Gibi!!!

AK Parti Burdur Milletvekili Adayı Volkan Mengi il başkanlığını yaptığı dönemdeki gibi dur durak bilmiyor.

AK Parti Burdur Milletvekili Adayı Volkan Mengi il başkanlığını yaptığı dönemdeki gibi dur durak bilmiyor.

Çarşamba sabah erken saatlerde Gölhisar programıyla başlayan Milletvekili Adayı Volkan Mengi akşama kadar AK Parti Milletvekili Adayları Adem Korkmaz, Mustafa Oğuz ve teşkilatla kadar akşama kadar Gölhisar da Esnaf ziyaretinde bulunan Mengi akşam üzeri Gölhisar İlçe Başkanı Mevlüt Erdem ve Gölhisar Belediye Başkanı İbrahim Sertbaş’la “İbecik Dünyalarda Bicecik(birtane)” paylaşımıyla İbecike ziyaret gerçekleştirdi.

Akşam ise İl Başkanı Mustafa Özboyacı, Merkez İlçe Başkanı Hüseyin Okan, İl Genel Meclisi Başkanı Murat Akbıyık ve teşkilat üyeleriyle birlikte Merkez Yassıgüme köyündeki vatandaşlarla, gece 12 de ise Hacılar Köyünde bulunan vatandaşlarla yoğun katılımlı bir toplantı gerçekleştirildi.

Perşembe günü erken saatlerde Milletvekili aday adayı Emine Aktaş ile Yeşilova'da start veren Mengi, Yeşilova'da yoğun yağış altında esnaf ziyaretleri, pazar yeri ve salda köyü ziyaretlerinde bulunan Mengi akşam Karamanlıda İlçe Başkanı Ömür Karakaya, Belediye Başkanı Fatih Selimoğlu ve teşkilatla kılavuzlar, Kağılcık köylerine ziyaret gerçekleştiren Milletvekili adayı Mengi ziyaretler sonra açıklamada bulunan Milletvekili Adayı Volkan Mengi; “ 2 günde 4 ilçe 5 köy ziyareti yaptık. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın yoğun temposuna yetişemesek de onun izinden gitmeye devam ediyoruz. İlçelerde köylerde ilgi ve alaka bizleri memnun ediyor. Vatandaşımız her şeyin farkında 14 Mayıs’ta Cumhurbaşkanımıza ve AK Partimize destekleri kuvvetli. Hepsinden Allah razı olsun.” dedi.

Volkan MengiAK Parti Burdur Milletvekili adaylarıTürkiyeBurdur

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.