Burdur'un gururlandıran güreşçileri milli takım yolcusu

Burdur'un başarılı sporcuları Aslı Köle ve Ece Ece'nin Avrupa ve Dünya Şampiyonları için Milli Takım kampına katılacağını Burdur Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü duyurdu.

Burdur'un başarılı sporcuları Aslı Köle ve Ece Ece'nin Avrupa ve Dünya Şampiyonları için Milli Takım kampına katılacağını Burdur Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü duyurdu.

Burdur Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Kulübü sporcuları Aslı Köle ve Ece Ece aldığı başarılarla Burdur'u gururlandırırken, Milli Takım kampına katılacakları da duyuruldu.

Yozgat Rıza Kayaalp Spor Salonu’nda 27-28 Mart tarihleri arasında 50 ilden yaklaşık 350 Sporcunun katılımı ile gerçekleştirilen Celal Atik U17 Kadınlar Türkiye Güreş Şampiyonası’nda mücadele eden Burdurlu güreşçi Aslı Köse 57 Kg’da Altın Madalya kazandı.

U17 ve U20 Kategorilerinde mücadele eden Ece Ece ise iki kategoride de 65 Kg’da Türkiye üçüncüsü oldu.

Sporcuların antrenörü Yunus Esen, Ece Ece ve Aslı Köse’nin Avrupa ve Dünya Şampiyonaları için Edirne’deki Milli Takım Kampına katılacaklarını bildirdi.

Burdur Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada, " Aslı KÖLE U17 Türkiye Şampiyonu (57 Kg), Ece ECE U17 ve U20 TÜRKİYE 3.sü oldu. Burdur Gençlik ve Spor Kulübü sporcuları 2023 Avrupa ve Dünya Şampiyonaları için milli takım kampına katılacaklar.
Sporcularımızı ve antrenörümüz Yunus ESEN 'i tebrik ediyor başarılarının devamını diliyoruz. " denildi.

Burdur güreş şampiyonasıBurdur Gençlik ve Spor İl MüdürlüğüTürkiye Milli TakımıTürkiyeBurdur

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.