Burdur Üniversitesi'nde güvenlik toplantısı: Asayiş olaylarına karşı önlemler alındı

Burdur Valisi Türker Öksüz başkanlığında, Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi'nde yaşanabilecek muhtemel asayiş olaylarına karşı alınacak tedbirler değerlendirildi.

VALİ TÜRKER ÖKSÜZ BAŞKANLIĞINDA ÜNİVERSİTE GÜVENLİK KOORDİNASYON TOPLANTISI YAPILDI

Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi 2023-2024 Akademik Yılı dolayısıyla düzenlenen Üniversite Güvenlik Koordinasyon Toplantısı Valimiz Türker Öksüz başkanlığında yapıldı.

Valilik Toplantı Salonunda gerçekleşen toplantıda üniversitede yaşanabilecek muhtemel asayiş olaylarıyla ilgili alınacak tedbirler değerlendirilerek, ilgili kurum amirleri tarafından bilgiler verildi. Eğitim öğretim yılı boyunca Üniversiteye ulaşım, trafik ve güvenlik konularının da görüşüldüğü toplantıda, KYK'ya bağlı kız ve erkek öğrenci yurtlarının kapasiteleri, doluluk oranları paylaşılarak değerlendirmelerde bulunuldu.

Toplantıya başta Vali Türker Öksüz olmak üzere MAKÜ Rektörü Prof. Dr. Hüseyin Dalgar, Val Yardımcısı İbrahim Özkan, İl Jandarma Komutanı J. Alb. Mustafa Güder, İl Emniyet Müdür V. Hakan Çiğiltepe, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Oğuz Gürsoy, Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Bozkurt, Gençlik ve Spor İl Müdürü Orhan Kemerkaya ve İl Emniyet Müdür Yardımcısı Burak Bilir katıldı.

Türker ÖksüzüniversitegüvenliktoplantıTürkiyeBurdur

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.