Burdur Valisi Ali Arslantaş, oyunu kullandı

Burdur'da oyunu kullanan Vali Ali Arslantaş, ' Amacımız vatandaşlarımızın iradesinin sağlıklı bir şekilde yansımasıdır. dedi.

Burdur Valisi Sayın Ali Arslantaş, eşi Hatice Arslantaş hanımefendi ile birlikte, Emekevler Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nde oylarını kullandılar.

Sandık kurulu görevlilerine kolaylıklar dileyen Vali Arslantaş, oy kullanma işleminin ardından çıkışta basın mensuplarına açıklamada bulundu.

Vali Arslantaş burada yaptığı açıklamada;

"Cumhurbaşkanlığı ve 28. Dönem Milletvekili Genel Seçimleri kapsamında İlimiz genelindeki hazırlıklarımız tamam. Saat 08.00 itibariyle 309 oy kullanma yerinde 725 sandıkta oy verme işlemleri başladı. Bu saat itibariyle de güvenliğe yönelik hiçbir olumsuzluk bulunmamaktadır. Vatandaşlarımız yoğun bir şekilde seçime ilgi gösteriyorlar. Yaklaşık 1500 kolluk kuvvetiyle de seçimlerin güven içerisinde gerçekleşmesi için çalışmalarımızı yapıyoruz. Vatanımıza milletimize hayırlı olsun. İdare olarak amacımız vatandaşlarımızın iradesinin sandığa sağlıklı bir şekilde yansımasıdır. Bunun temini için arkadaşlarımız çalışıyorlar." şeklinde konuştu.

Ali ArslantaşBurdur 2023 genel seçimleriBurdur ValiliğiTürkiyeBurdur

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.