Burdur Valisi Öksüz, kurumlardan kapsamlı brifing aldı

Burdur Valisi Türker Öksüz, Emniyet Müdürlüğü, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı, Sosyal Güvenlik Kurumu ve Defterdarlığı ziyaret ederek kurumlar tarafından yürütülen çalışmalar ve sunulan hizmetlerle ilgili bilgi aldı.

KURUM ZİYARETLERİNE DEVAM EDEN VALİ ÖKSÜZ, "EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ, SYDV, DEFTERDARLIK VE SGK'YI ZİYARET EDEREK BRİFİNG ALDI

Kurum ziyaretlerine devam eden Burdur Valisi Türker Öksüz, Emniyet Müdürlüğü, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı, Sosyal Güvenlik Kurumu ve Defterdarlığı ziyaret ederek kurumlar tarafından yürütülen çalışmalar ve sunulan hizmetlerle ilgili kapsamlı brifing aldı.

Gerek kurum, gerek İlçe ziyaretleri, gerekse yaptığı toplantılarla Burdur'u, İlçeleri, kurumları yakından tanımaya devam eden Vali Öksüz, aldığı brifingler, yerinde gerçekleştirdiği incelemelerle hız kesmeden programlarına devam ediyor.

Bu kapsamda gerçekleştirdiği ziyaretlerde, İl Emniyet Müdürlüğü'nü ziyaret ederek, polis sorumluluk bölgesinde yürütülen çalışmalarla ilgili kapsamlı brifing alan Vali Öksüz, ziyareti sırasında İl Emniyet Müdürü Ümit Bitirik ve hazır bulunan sıralı amirleriden yürütülen önleyici güvenlik hizmetleri başta olmak üzere, trafik ve asayiş hizmetleri ile ilgili kapsamlı bilgiler aldı.

Kurum ziyaretlerine Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı'nı ziyaret ederek devam eden Vali Öksüz, Vakıf Müdür V. Mehmet Okunakol'dan mevcut personel durumu, verilen hizmetler, engelli ve yaşlılık aylığı ile ilgili işlemler, yürütelen projeler, ayni ve nakdi yardımlarla ilgili kapsamlı bilgi aldı.

Vali Öksüz Vakıf ziyaretinde verdiği talimatta, "yürütelen tüm hizmetlerde Sosyal Devlet ilkesi gereklerini yerine getiren bir anlayışla, ulaşılamadık bir vatandaşımız kalmayacak şekilde gerekli hassasiyet ve önemin gösterilmesini" istedi.

Ziyaretini Sosyal Güvenlik Kurumu İl Müdürlüğü ile devam eden Vali Öksüz, İl Müdürü Bayram Balban'dan yürütülen hizmetlerle ilgili kapsamlı brifing aldı.

Vali Öksüz'e ziyareti sırasında EYT işlemleri başta olmak üzere emeklilik ve kayıt dışı çalışma işlemleri ve sunulan diğer hizmetlerle ilgili bilgiler verildi.

Vali Öksüz, günün son ziyaretini Defterdarlığa yaptı.

Defterdar Naci Günaydın'dan yürütülen hizmetlerle ilgili kapsamlı brifing alan Vali Öksüz'e, İl merkezi ve ilçe teşkilatları, personel durumu, Burdur merkez ve ilçeler bazında vergi tahakkuk ve tahsilat durumları, kurum tarafından sunulan diğer hizmetler ve denetimlerle ilgili bilgi verildi.

Türker Öksüzkurum ziyaretleriBurdur ValiliğiTürkiyeBurdur

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.