Burdur Valisi Türker Öksüz, Bucak İlçesini Ziyaret Etti

Burdur Valisi Türker Öksüz, Bucak İlçesini ziyaret ederek ilçenin genel durumu, yürütülen çalışma ve projelerle ilgili kapsamlı brifing aldı.

VALİ TÜRKER ÖKSÜZ'DEN BUCAK ÇIKARMASI

Burdur Valisi Türker Öksüz, Bucak İlçesini ziyaret ederek ilçenin genel durumu, yürütülen çalışma ve projelerle ilgili kapsamlı brifing aldı.

İlçe ziyaretlerine devam eden Vali Öksüz, Kaymakamlık ziyaretiyle başladığı Bucak programında bir dizi ziyaretlerde bulundu.

Kaymakam Erol Tanrıkulu'ndan İlçeye ilgili kapsamlı brifing alan Vali Öksüz, bu ziyaretin ardından esnaf ziyaretinde bulundu, Emniyet ve Jandarma birimlerini ziyaret ederek, ilçenin genel asayiş durumu ve yürütülen güvenlik hizmetleriyle ilgili bilgiler aldı.

Devam eden ve yapımı tamamlanan kamu yatırımlarını, projelerini yerinde gören Vali Öksüz, incelemede bulunduğu alanlarla ilgili Kaymakam Tanrıkulu, Belediye Başkanı Emrullah Ünal ve diğer yetkililerden bilgi aldı.

Vali Öksüz ziyareti kapsamında, yapımları devem eden Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Anaokulu ile Hafızlık Yatılı Kur'an Kursu Külliyesi inşaatlarının son durumunu yerinde inceledi.

Bucak Belediyesi tarafından ilçeye kazandırılan Kent Müzesi'ni de gezen Vali Öksüz ayrıca Burdur İl Özel İdaresi tarafından Bucak- Gündoğdu köyü sınırları içinde yapılan GES projesi alanında ve Bucak Yarı Olimpik Yüzme havuzunda incelemede bulundu.

Türker ÖksüzBurdur ValiliğiziyaretTürkiyeBurdurBucak

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.