Burdur Valisi Türker Öksüz, Bucak'ta Esnaf ve Sanayicilerle Buluştu

Burdur Valisi Türker Öksüz, Bucak İlçesi'nde esnaf ve sanayicilerle bir araya geldi. Esnaflara hayırlı işler dileyen Vali Öksüz, sanayicilerle de sektörle ilgili görüşmeler yaptı.

VALİ TÜRKER ÖKSÜZ'DEN BUCAK İLÇESİNDE ESNAF VE OSB ZİYARETLERİ

Burdur Valisi Türker Öksüz, Bucak programının devamında esnaf ziyaretinde bulundu, OSB'de süt ve et sektöründe faaliyet gösteren iki firmanın tesilerinde incelemede bulundu.

Göreve başladığı ilk gün esnaf ziyaretinde bulunan, esnafların şehirlerin can damarları olduğunu belirterek fırsat buldukça bu ziyaretlerini sürdüren Vali Öksüz, bir süre hasbihal ettiği, selam verdiği Bucaklı esnaflara hayırlı işler, bereketeli kazançlar diledi.

Esnaf ziyareti sonrası, Bucak Organize Sanayi Bölgesinde de temaslarda ve bir dizi ziyaretlerde bulunan Vali Öksüz, tarım ve hayvancılık potansiyeli yüksek olan İlimizde bu alanda faaliyet gösteren Duranlar Süt Fabrikası ve Doğan Et Entegre Tesisini ziyaret ederek, sektörle ilgili firma yetkililerinden bilgi aldı.

Türker ÖksüzziyaretTürkiyeBurdurBucak

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.