Burdur Valisi Türker Öksüz'den MAKÜ'ye iade-i ziyaret

Burdur Valisi Türker Öksüz, Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi (MAKÜ) Rektörü Prof. Dr. Hüseyin Dalgar'a iade-i ziyarette bulundu.

Burdur Valisi Türker Öksüz, Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi (MAKÜ) Rektörü Prof. Dr. Hüseyin Dalgar’a iade-i ziyarette bulundu.

Rektörlük makamında gerçekleştirilen ziyarette Rektör Prof. Dr. Dalgar, Kars Valiliği'nden Burdur Valiliği’ne atanan Vali Öksüz’e MAKÜ hakkında bilgiler verdi. Vali Öksüz ve Rektör Dalgar, MAKÜ’nün gelişimi, çalışmaları, projeleri hakkında konuşarak fikir alışverişinde bulundular.

Karşılıklı yeni görevlerinin hayırlı olması temennisinde bulunulan ziyarete, Rektör Yardımcıları ve Danışmanları da eşlik etti. Ziyarette, MAKÜ’nün çalışmalarını yakından takip ettiklerini dile getiren Vali Türker Öksüz, Rektör Dalgar’a görevinde başarılar diledi.

Ziyaret kapsamında İstiklal Yerleşkesindeki tesislerde de incelemelerde bulunan Vali Türker Öksüz, MAKÜ Çiftliği ile Süt Ürünleri ve Teknolojileri Uygulama ve Araştırma Merkezinde tarım ve hayvancılık alanında yürütülen çalışmalarla ilgili Rektör Dalgar ve yetkililerden bilgi aldı.

Ziyaretin devamında İstiklal Stadyumununda da incelemelerde Vali Türker Öksüz, yıl içerisinde önemli takımların kamp yaptığı, ulusal ve uluslararası bir çok organizasyon ile müsabakalara ev sahipliği yapan spor tesisleri hakkında bilgi aldı.

Türker ÖksüzMAKÜziyaretBurdur ValiliğiTürkiyeBurdur

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.