Burdur Valisi Türker Öksüz: 'Eğitim her zaman önceliğimiz olacak'

Burdur Valisi Türker Öksüz, 2023-2024 Eğitim-Öğretim Yılı öncesi eğitim değerlendirme toplantısında, eğitime her zaman öncelik vereceklerini söyledi.

EĞİTİM DEĞERLENDİRME TOPLANTISINDA KONUŞAN BURDUR VALİSİ TÜRKER ÖKSÜZ, EĞİTİM BİRİNCİ ÖNCELİĞİMİZ OLACAK

Burdur Valisi Türker Öksüz, 2023-2024 Eğitim-Öğretim Yılı öncesi İl - İlçe Milli Eğitim yöneticileri ve Okul Müdürlerinin katılımıyla gerçekleşen eğitim değerlendirme toplantısına başkanlık etti.

Toplantıda yaptığı konuşmada üzerinde durmamız, en çok önemsememiz gereken konuların başında eğitim geldiğini belirten Sn. Valimiz, yarınlarımızı emanet edeceğimiz çocuklarımızı gençlerimizi yetiştiren ve istikbalimizi emanet ettiğimiz eğitim camiamızla yeni öğretim yılı öncesinde özellikle bir araya gelmeyi istediğini belirtti.

İlimizi her alanda yukarılara taşımak için gayret göstereceklerini belirten Sn. Valimiz, eğitim bunların içerisinde her zaman en başta gelen işimiz olacak diyerek, bu zorlu görevde her zaman eğitim camiamıza destek olacağız" dedi.

Burdur'un geçmişte eğitimde yakaladığı başarısını, yeni bir başarı hikayesi ile taçlandırmak istediklerini ifade eden Sn. Valimiz, eğitim ve öğretimde kalitenin arttırılması ve akademik başarının daha yükseklere taşınması için bir eylem planı yaparak, hızlı bir şekilde çalışmalara başlayacaklarını" söyledi.

Türker ÖksüztoplantıTürkiyeBurdur

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.