Burdur Valisi Türker Öksüz, tarım sergisinin açılışını yaptı

Burdur Valisi Türker Öksüz, Söğüt Beldesi'nde gerçekleştirilen Tarım Sergisi'nin açılışına katıldı. Açılışta, Söğüt'ün örtü altı yetiştiriciliğinde öncü bir rol üstlendiği vurgulandı.

Burdur Valisi Türker Öksüz, Söğüt Beldesi'nde Tarım Sergisi Açılışına Katıldı

Burdur Valisi Türker Öksüz, Söğüt Beldesi'nde gerçekleştirilen Tarım Sergisi'nin açılışına katıldı. Açılışta yaptığı konuşmada, Söğüt'ün örtü altı yetiştiriciliğinde öncü bir rol üstlendiğini ve bu başarının emek ve çalışma ile elde edildiğini belirtti.

Söğüt Belediyesi tarafından ev sahipliği yapılan Tarım Sergisi'nin açılışına Vali Öksüz'ün yanı sıra Milletvekilleri, İl Alay Komutanı, İl Emniyet Müdürü, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri, Tarım ve Orman İl Müdürü, siyasi parti il ve ilçe başkanları, belediye başkanları, daire amirleri ve basın mensupları da katıldı.

Söğüt Belediyesi tarafından yapılan açıklamada, Tarım Sergisi'nin yanı sıra 18. Geleneksel Domates ve Kültür Festivali'nin de yarın başlayacağı belirtildi ve tüm katılımcılara teşekkür edildi.

Türker Öksüztarım sergisiaçılışTürkiyeBurdur

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.