Çanakkale Çan kaymakamı değişti İşte yeni kaymakam Emre Nebioğlu

Çan ilçe Kaymakamı, Cumhurbaşkanlığı kararnamesi ile değişti. Sakarya Kocaali kaymakamı Emre Nebioğlu , Çanakkale Çan Kaymakamı olarak atandı.

Çan ilçe Kaymakamı, Cumhurbaşkanlığı kararnamesi ile değişti. Sakarya Kocaali kaymakamı Emre Nebioğlu , Çanakkale Çan Kaymakamı olarak atandı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın imzasıyla Resmi Gazete 'de yayımlanan Kaymakamlar Kararnamesi ile çok sayıda ilçenin kaymakamı değişti.

Çan Kaymakamı Emre Nebioğlu Kimdir?

1978 yılında Erzurum'da doğan Nebioğlu, ilk ve orta öğrenimini Erzurum'da tamamladıktan sonra, 2001 yılında Gazi Üniversitesi İktisadi ve İdari Birimler Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümünden mezun olmuştur.
Askerlik görevini Hava Kuvvetleri Komutanlığına bağlı Erdek Özel Eğitim Komutanlığında yapmıştır. 2004 yılında Mülki İdare Amirliği Mesleğine intisap etmiş olup Yozgat/Aydıncık ve Kayseri/Özvatan ilçelerinde Kaymakam Vekilliği; Kayseri/Akkışla, Artvin/Yusufeli, Gaziantep/Araban, Erzincan/Üzümlü Kaymakamlığı görevlerinde bulunmuştur. 2015 yılı Mülki İdare Amirleri Kararnamesi ile Rize Vali Yardımcısı olarak atanmıştır.
Yüksek Lisansı Atatürk Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü İşletme Bölümünde tamamlamıştır. Doktora eğitimini Atatürk Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Sosyoloji Anabilim Dalında, "Türkiye'de 4207 Sayılı Tütün Ürünlerinin Zararlarının Önlenmesi ve Kontrolü Hakkında Kanun'un Uygulanması: Yasaklar ve Sigaranın Toplumsal Algılanışı" isimli teziyle tamamlayarak, 18/07/2017 tarihinde doktora derecesi almıştır.
2018 Yılı Mülki İdare Amirliği Kararnamesi ile Kocaali Kaymakamı olarak atanmıştır. İyi derecede İngilizce ve Fransızca bilmektedir. Evli, üç çocuk babasıdır.  

Emre NebioğluatamaTürkiyeÇanakkaleÇan

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.