Çanakkale Eceabat kaymakamı değişti İşte yeni kaymakam Murat Çiçek kimdir?

Eceabat ilçe Kaymakamı, Cumhurbaşkanlığı kararnamesi ile değişti. Balıkesir Marmara Kaymakamı Murat Çiçek, Çanakkale Eceabat Kaymakamı olarak atandı.

Eceabat ilçe Kaymakamı, Cumhurbaşkanlığı kararnamesi ile değişti. Balıkesir Marmara Kaymakamı Murat Çiçek, Çanakkale Eceabat Kaymakamı olarak atandı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın imzasıyla Resmi Gazete' de yayımlanan Kaymakamlar Kararnamesi ile çok sayıda ilçenin kaymakamı değişti.

Eceabat Kaymakamı Murat Çiçek Kimdir?

4 Temmuz 1992 yılında İzmir’in Karaburun ilçesinde doğan Kaymakamımız İlkokul ortaokul ve lise öğrenimini Karaburun / Mordoğan’da tamamladı. Ardından lisans eğitimi için Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Kamu Yönetimi bölümüne 2010 yılında başladı. Haziran 2014 yılında mezun oldu. 9 Eylül 2017 tarihinde yapılan Kaymakam Adaylığı sınavını kazanarak, 14 Mart 2018 tarihli Bakanlık Onayı ile mülki idare amirliği mesleğine intisap etti.
        16 Mart 2018 tarihinde Ordu Kaymakam Adayı olarak mesleğe başladı. Kaymakam adaylığı staj dönemi çerçevesinde ilk olarak Trabzon’un Of ilçesinde, daha sonra Erzurum’un Yakutiye ilçesinde Kaymakam Refikliği görevlerinde bulundu. 2 Temmuz 2018 tarihinde Çankırı’nın Şabanözü ilçesinde Vekâlet Stajına başladı. Haziran 2019 tarihinde Vekâlet Stajının son bulmasının ardından yurtdışı eğitimi sebebiyle İngiltere Manchester Metropolitan University’de altı ay süreyle dil eğitimi aldı ve çeşitli incelemelerde bulundu. 19.03.2021 tarihinde çıkan Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile Konya ili Altınekin Kaymakamı olarak görev yaptı. 11.08.2022 tarihli ve 2022/392 sayılı Cumhurbaşkanlığı Atama Kararı ile “Marmara Kaymakamı” olarak  atanmış olup. Evli ve İngilizce bilmektedir.

Murat ÇiçekatamaTürkiyeÇanakkaleEceabat

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.