CHP Antalya Milletvekili Arı Seçim Startını Korkuteli’nde verdi

Cumhuriyet Halk Partisi Antalya Milletvekili Cavit Arı, Cumhuriyet Halk Partisi Korkuteli İlçe Örgütünü ziyaret ederek partililerle buluştu.

ARI SEÇİM STARTINI MEMLEKETİ KORKUTELİ’DEN VERDİ

Cumhuriyet Halk Partisi Antalya Milletvekili Cavit Arı, Cumhuriyet Halk Partisi Korkuteli İlçe Örgütünü ziyaret ederek partililerle bir araya geldi. Arı seçim startını da ilk olarak Korkuteli’nden verdi.
İlk olarak Cumhuriyet Halk Partisi Korkuteli İlçe Örgütü’nü ziyaret eden ARI, partilileriyle bir araya gelip 14 Mayıs seçimleri ile ilgili istişarelerde bulundu.
Cumhuriyet Halk Partisi Korkuteli İlçe Başkanı Şeyhali Kara konuşmasında; 14 Mayısta Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği seçimlerimiz yapılacak. 20 yıldır çektiğimiz çile son bulacak bahar güçlü gelecek. Bugünlerde yağmur kar bol, kışın devamı geliyor 14 Mayıstan sonra da tam bahar gelecek buna inanıyoruz. Aramızda Cumhuriyet Halk Partisi Milletvekilimiz Korkuteli’ni temsil eden ve etkin görevlerde kendini ispatlayan sevgili vekilimiz Cavit Arı aramızda” dedi.
Cumhuriyet Halk Partili Arı; “Değerli hemşerilerimin aranızda bir kez daha bulunmanın onurunu yaşıyorum. Malum 2018 sürecinde bir hemşeriniz olarak Korkutelili olarak, Korkuteli’nin bu sokaklarında büyümüş bir kardeşiniz olarak siyasette birçok görevimden sonra Milletvekili olarak görev yaptım. 5 Yıl süreyle Cumhuriyet Halk Partili bütün milletvekilleri ile beraber görevleri yapmaya çalıştık. Selde, depremde, yangında her yerde bulunan Cumhuriyet Halk Partili Milletvekillerimiz ve örgütlerimiz ile omuz omuza görev yaptık.

Çevre İle İlgili Bir Sorun Varsa Ona El Attık
Yeni bir seçim süreci geldi. Genel merkez yöneticilerimiz takdiri ve onayıyla Korkutelili bir evladınız olarak Cumhuriyet Halk Partisinden milletvekili listesinde 2. Sırada yer alarak önümüzdeki süreçte tekrar Milletvekili adayıyım. Görevde olduğumuz sürede Antalya başta olmak üzere Türkiye’nin bütün sorunlarına el atarak çözme noktasına gayret gösterdik. Çevre ile ilgili bir sorun varsa ona el attık. Dereköy de bir kömür madeni faciası yaşanacaktı ona müdahale ettik. Örgütümüzle birlikte mücadele ederek bugünlere geldik kurtardık. Korkuteli Pazaryeri meselesini yaşadı, Korkutelililerin önderi olarak bu meselenin çözümü için gayret gösterdik.

Bu İktidardan Kurtulmak Gerekiyor
 Haber foto  Adem Durmaz

CHP ANTALYACavit ArıKorkuteli CHPTürkiyeAntalyaKorkuteli

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.