CHP Korkuteli İlçe Örgütü Görev Dağılımı

Cumhuriyet Halk Partisi Korkuteli İlçe olağan kongresinde başkan seçilen İsmail Karadeli ve yönetimi ilk toplantısını yaptı. 

CHP KORKUTELİ’NDE GÖREV DAĞILIMI GERÇEKLEŞTİ

Cumhuriyet Halk Partisi Korkuteli İlçe olağan kongresinde başkan seçilen İsmail Karadeli ve yönetimi ilk toplantısını yaptı. Gündeme dair konuların konuşulduğu yönetim toplantısı sonrasında Başkan Karadeli sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda partimize ve ilçemize hayırlı olsun diyerek partideki görev dağılımını paylaştı.
İlçe Başkanı: İsmail Karadeli, İlçe Sekreteri: Kadir Erten, İlçe Saymanı: Yasin Sert, İlçe Eğitim Sekreteri: Barış Tatoğlu, Bilişim Sorumlusu: Cevdet Umut Tuna, Örgüt Ve Örgütlenmeden Sorumlu Başkan yardımcısı; Alper Köken, Gençlik Kolları Ve Gençlik Örgütlenmeden Sorumlu Başkan yardımcısı: Musa Çelik, Kadın Kolları Ve Kadın Örgütlenmeden Sorumlu Başkan yardımcısı: Dilek Özbek, STK Sendikalar. Ve Muhtarlardan Sorumlu Başkan yardımcısı: Osman Batmaz, Tarım Ve Tarım Politikalardan Sorumlu Başkan yardımcısı: Kazım Dursun, Parti İçi Eğitim Ve Hukuk İşleri: Uğur Kocaoğlu, Sosyal Yardımlaşmalardan Sorumlu Başkan yardımcısı: Hüseyin Canbaş, Halkla İlişkilerden Sorumlu Başkan yardımcısı: Ali Karakaya, Spor Ve Spor İşlerinden Sorumlu Başkan yardımcısı: Hüseyin Kasap, Çevre Ve Turizmden Sorumlu Başkan yardımcısı: İrfan Yumak, Sanayi Politikalarından Sorumlu Başkan yardımcısı: Mustafa Gavaz.i

CHPCHP Korkuteliİsmail KaradeliTürkiyeAntalyaKorkuteli

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.