Çocuğunuzun kişisel dikkat özelliklerini merak mı ediyorsunuz?

Algemo Psikoloji'de çocuğunuza uygulanan dikkat testleri ile birçok alanlarda bireyin güçlü ve güçlendirilmesi gereken becerilerini görebilirsiniz.

Algemo Psikoloji de çocuğunuza uygulanan dikkat testleri ile DİKKAT , HAFIZA, KONSANTRASYON ve MANTIK MUHAKEME, İŞLEM HIZI, HİPERAKTİVİTE alanlarında bireyin güçlü ve güçlendirilmesi gereken becerilerini görebilirsiniz.

Testler, yaş gruplarına göre özelleştirilmiş ön ara ve son test olarak uygulanan bilişsel becerileri değerlendirme testidir.
Kişiye özel programlar ile eksik yönlerini, yoğun programlar eşliğinde destekleyelim.

Bireyselleştirilmiş Program

Zihin Performans Testinin sonuçlarına göre bireyin zayıf bilişsel beceri alanları ağırlıklı olmak üzere tüm bilişsel becerileri geliştirecek bireysel bir program uygulanır.

ZPT®️ (Zihin Performans Testi) yaş gruplarına göre özelleştirilmiş GETAP sürecinin ön ara ve son test olarak bilişsel becerileri değerlendirme testidir. Zihin Performans Testi birey ile online veya yüz yüze olarak GETAP Uygulayıcı Eğitimi almış uzman profesyoneller tarafından uygulanabilir. Ortalama 3 ay ara ile yapılan Zihin Performans Testi ile bireyin performansı değerlendirerek gelişim raporlanarak bireyin bilişsel becerilerinin gelişimi izlenir.

Zihin Performans Testi DİKKAT , HAFIZA ,KONSANTRASYON ve MANTIK MUHAKEME alanlarında bireyin güçlü ve güçlendirilmesi gereken becerilerini ölçer. Hatta bireyin öğrenme stilleri hakkında bilgiler sunar. Şu ana kadar 30 bin den fazla bireye uygulanmış olan bir test olarak bize birey ile ilgil oldukça değerli bilgiler sunulabilmektedir.

Zihin Performans Testinin sonuçlarına göre bireyin zayıf bilişsel beceri alanları ağırlıklı olmak üzere tüm bilişsel becerileri geliştirecek bireysel bir program uygulanır.

Ücretsiz ön görüşme ve bilgilendirme için arayınız..

ALGEMO PSİKOLOJİ
0545 325 99 90
Konak mah. Yahya Kemal Cad. TG Office Kat:4 Daire:50 Bucak/Burdur

Algemo PsikolojiTürkiyeBurdurBucak

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.