DALİ Koçluk Merkezi Hizmete Açıldı!

Burdur Bucak'ta deneyimli rehber öğretmen Durmuş Ali Uysal tarafından açılan DALİ Koçluk Merkezi, öğrencilere kapsamlı danışmanlık sağlıyor.

Burdur Bucak'ta deneyimli rehber öğretmen Durmuş Ali Uysal tarafından açılan DALİ Koçluk Merkezi, öğrencilere kapsamlı danışmanlık sağlıyor.

Bucak'ın deneyimli rehber öğretmenlerinden D. Ali Uysal, 25 yıllık eğitim sektörü tecrübesiyle emekli olduktan sonra danışmanlık ve koçluk merkezi açtı. DALİ Koçluk Merkezi, LGS, YKS, KPSS gibi sınavlara hazırlanma sürecinde ve tercih süreçlerinde bireylere danışmanlık hizmeti sunuyor.

LGS, YKS, KPSS gibi sınavlar için rehberlik

Merkez, özellikle LGS, YKS, KPSS gibi sınavlara hazırlanan bireylere nasıl çalışacakları konusunda rehberlik ediyor. Aynı zamanda üniversite tercihlerinden LGS ve KPSS gibi tüm tercih işlemlerinde de bireylere destek sağlıyor.

Çalışma Salonu ve Dinlenme Alanlarıyla Donatılmış Merkez; kişilere birebir ders çalışma imkanı sunan çalışma salonu ile kişilerin kitap okuyabileceği ve dinlenebileceği alanlarla donatılmış 400 metrekarelik bir alanda hizmet veriyor. Ayrıca kafeteryası da kişilere rahat bir ortamda dinlenme şansı sunuyor.

Merkez, haftalık düzenli görüşmelerle bireyleri yakından takip ederek onların hedeflerine ulaşmalarına destek oluyor. Ayrıca bu görüşmelerde kişilerin aile ile iletişim sorunlarını gidermesi, ilgi ve yeteneklerini tespit etmesi, kaygı ve stres yönetimi, öz disiplin ve öz güven kazanma konularında danışmanlık sağlıyor.

Ayrıca; bireylere eğitim teknolojilerini etkin şekilde kullanma konusunda danışmanlık hizmeti vererek onların öğrenme süreçlerini destekleyen DALİ Koçluk Merkezi, Bucak ve çevresindeki bireylerin hedeflerine ulaşmaları için özveriyle çalışıyor ve her alanda profesyonel danışmanlık desteği sunuyor.

İletişim: 0505 575 34 91

Adres: Alaattin Mahallesi Ramazan Selen Bulvarı No: 45 A Bucak / Burdur

İnstgram: dalikoclukmerkezi

kpsslgsyksTürkiyeBurdur

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.