Denizli Emniyet Müdür Değişti Yavuz Sağdıç Kimdir? Denizli İl Emniyet Müdürü. Yavuz Sağdıç Kimdir?

Kars İl Emniyet Müdürü Yavuz Sağdıç Denizli İl Emniyet Müdürlüğüne atandı.


Emniyet Müdürü değişikliklerine ilişkin kararname 2 Ağustos 2023 çarşamba günü  Resmi Gazete’de yayımlandı. Kararnameye göre, aralarında Denizli’nin de bulunduğu 51 ilin emniyet müdürü değişti. 20 Eylül 2019’da Denizli’ye atanan İl Emniyet Müdürü Kenan Yıldız Emniyet Genel Müdürlüğü emrine atanırken Kars İl Emniyet Müdürü Yavuz Sağdıç Denizli İl Emniyet Müdürlüğüne atandı.

 


Yavuz Sağdıç Kimdir? Denizli İl Emniyet Müdürü. Yavuz Sağdıç Kimdir?
1972 yılında Ankara ilinde doğdu.1990 yılında Polis Kolejinden, 1994 yılında Polis Akademisi’nden mezun oldu. Sırasıyla Ankara Emniyet Müdürlüğü, Washington Büyük Elçiliği, Gümüşhane Emniyet Müdürlüğü, Balıkesir Emniyet Müdürlüğü, Sakarya Emniyet Müdürlüğü, Kocaeli Emniyet Müdürlüğünde değişik birimlerde ve çeşitli rütbelerde görev yaptı, 2017 yılından itibaren Terörle Mücadele Daire Başkan Yardımcılığı görevinde bulundu. 02.07.2018 tarihinde Emniyet Genel Müdürlüğü Yüksek Değerlendirme Kurulu Kararı ile 1. Sınıf Emniyet Müdürlüğüne terfi etti. 19.09.2019 tarihli müşterek kararname ile atandığı Kars İl Emniyet Müdürlüğü görevine, 30.09.2019 tarihinde başladı. 02.08.2023 tarihinde Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın imzasıyla yayımlanan emniyet müdürleri kararnamesi ile Denizli’ye atandı. Evli ve 2 Çocuk sahibidir.

 

Kars İl Emniyet MüdürlüğüDenizli İl Emniyet MüdürlüğüEmniyet Müdürleri KararnamesiYavuz Sağdıç KimdirTürkiyeDenizli

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.