Derya Uluğ, Söğüt Beldesi Domates ve Kültür Festivali'nde unutulmaz bir gece yaşattı

Burdur'un Çavdır İlçesine bağlı Söğüt Beldesi, bu yıl 18. kez düzenlenen Domates ve Kültür Festivali'nde unutulmaz bir geceye ev sahipliği yaptı. Ünlü sanatçı Derya Uluğ, konsere gelenleri büyüleyici bir müzik ziyafetine davet etti.

Derya Uluğ, Söğüt Beldesi Domates ve Kültür Festivali'nde Unutulmaz Bir Gece Sundu

Burdur'un Çavdır İlçesine bağlı Söğüt Beldesi, bu yıl 18. kez düzenlenen Domates ve Kültür Festivali'nin son gününde unutulmaz bir geceye ev sahipliği yaptı. Festivalin son gününde sahne alan ünlü sanatçı Derya Uluğ, konsere gelenleri büyüleyici bir müzik ziyafetine davet etti.

Binlerce vatandaşın akın ettiği festivalde, Söğüt Belediye Başkanı Ayhan Yurdasiper, Söğüt'ün domatesin başkenti olarak her geçen gün büyüdüğünü ifade ederek, festivalin insanları bir araya getirmesinin mutluluğunu paylaştı.

Konserin sonunda Başkan Yurdasiper, Derya Uluğ'a teşekkür etti ve hediye takdimlerini gerçekleştirdi. Bu unutulmaz gece, Söğüt Beldesi'nin kültürel zenginliklerini ve festivale katılanların coşkusunu bir araya getirdi.

Derya UluğSöğüt Domates ve Kültür FestivaliTürkiyeBurdurÇavdır

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.