Desen'de geleneksel kampanya başladı %50'ye varan indirim ve 5 gr. altın

Bucak'ta Havvana Bütüner tarafından yıllardır hizmet vermekte olan ve yeni yerinde kaliteli ürünleriyle hizmetini sürdüren Desen Mağazası, her yıl gelenek haline getirdiği kampanyayı başlattı.

Bucak'ta Havvana Bütüner tarafından yıllardır hizmet vermekte olan ve yeni yerinde kaliteli ürünleriyle hizmetini sürdüren Desen Mağazası, her yıl gelenek haline getirdiği kampanyayı başlattı.
10 yıldır verdiği hizmet ile Bucak Halkının tercihi haline gelen Desen Mağazası, yarın başlayan ve 15 Ocak Pazar gününe kadar yüzde 50'ye varan indirimlerle muhteşem ürünleri sizlerle buluşturuyor.
Yüzde 50 indirimlerin yanı sıra 400 TL'lik alışveriş yapanlara geleneksel indirim günleri kapsamında, çekilişle 5 adet gram altın Desen Mağazasında sizleri bekliyor.
İpek, pamuk ve daha birçok şal çeşitleri, eşarp ve çanta modelleri ile mont, tunik, pantolon ve kadına dair birçok ürüne 9 Ocak Pazartesi günü ile 15 Ocak Pazar günü arasında %50'ye varan indirimlerle sahip olabilir, çekilişe katılma hakkı kazanarak gram altınlardan birisini kazanan talihli kişi olabilirsiniz.
İPEKEVİ Burdur bayiliği ile genç tesettür giyimin adresi Desen Mağazasında, kazak, yelek çeşitleri, ikili takımlar, scuba takımlar, kısacası tesettür giyim için kadınların aradığı tüm ürünleri beğenip kampanya ile alabilirsiniz.
Saat 09:00 ile 20:00 arasında sizlere hizmet verdiklerini belirten Desen Mağazası işletme sahibi Havvana Bütüner, " Müşterilerimizin teveccühü ile gelişerek, yenilenerek ve büyüyerek daha iyi hizmet vermek için çalışıyoruz. Geleneksel olarak yaptığımız kampanyamız kapsamında %50'ye varan indirimleri başlattık. Aynı zamanda 400 TL'lik alışveriş yapan müşterilerimiz çekilişe katılma hakkı kazanarak, 5 gram altından birisinin sahibi olabilir.Tüm Bucak Halkını işletmemize bekliyoruz. Aynı zamanda instagramda bizi takip ederek, postumuzu beğenen üç kişiyi etiketleyen takipçilerimiz arasından da çekiliş yapacağız. Çekilişle birinci talihli kişiye İpekevi eşarp , ikinciye 300 TL hediye çeki, üçüncü kişiye ise İnvee cazz şal hediyemiz olacak." ifadelerini kullandı.

Desen Mağazası
Tel: 0545 920 40 90
Adres: Oğuzhan Mah. Hoca Ahmet Yesevi Caddesi Ada Plaza No: 7 Bucak / Burdur
instagram: @desennofficial

Bucak eşarpBucak giyimBucak kampanyaDesenTürkiyeBurdurBucak

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.