Deva Partisi Bucak İlçe Başkanlığına Osman Atan atandı

Burdur Bucak ilçesinde 34 yıldır esnaflık yapan Osman Atan, Deva Partisi Bucak İlçe Başkanlığına atandı.

Deva Partisi Bucak İlçe Başkanı Atan Göreve Atandı

Bucak ilçesinde 34 yıldır esnaflık yapan Osman Atan, Deva Partisi Bucak İlçe Başkanı olarak atandı. Yerel düzeyde tanınmış bir isim olan Atan, yeni görevine başladıktan sonra önemli açıklamalarda bulundu.

Atan: "Bucak'a Hizmet Etmeye Devam Edeceğiz"

Osman Atan, Bucak halkına hitaben yaptığı açıklamada, bugüne kadar ilçeye hizmet veren herkese teşekkürlerini ileterek sözlerine başladı. Ayrıca, Bucak'a yapılan güzel hizmetlerin devam edeceğine vurgu yaptı. Atan, görevlerinin doğru ve başarılı hizmetlere destek olmak olduğunu, eksik veya yanlış hizmetlere karşı çıkmayı görev bildiklerini belirtti.

Osman Atan'ın Vizyonu

Osman Atan, açıklamasının devamında vatandaşları, kendi yerel toplulukları için neler yapabileceklerini düşünmeye davet etti. "Ben" yerine "biz" demenin önemine vurgu yaptı. Atan, makamların geçici olduğunu, ancak hizmetlerin kalıcı olduğunu hatırlattı. Bu sözleriyle vatandaşların yerel yönetimlere daha fazla katılımını teşvik etti.

Osman Atan'ın Deva Partisi Bucak İlçe Başkanlığı göreviyle ilçede siyasi çalışmalara ve hizmetlere katkı sağlaması bekleniyor. İlerleyen dönemde Atan'ın liderlik edeceği projeler ve politikalar da merakla bekleniyor.

Osman Atan Kimdir ?

Osman ATAN 1989 yılında buyana (34 yıldır) bucakta marketçilik sektöründe hizmet vermektedir. 2013 yılından buyana (10 yıldır) Bucak Ticaret ve Sanayi Odası meclis üyesidir.

Deva PartisiOsman AtanatamaTürkiyeBurdurBucak

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.