Dinar Belediye Başkanı Nihat Sarı "Üniversitemizi tercih eden 159 öğrencimizi tebrik ediyoruz"

Afyonkarahisar ili Dinar ilçesinde faaliyet gösteren AKU Dinar Meslek Yüksekokulu’na (2 Yıllık) 90 Öğrenci ve AKU Dinar Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu’na (4 yıllık) 69 öğrenci yerleşti.

Dinar Belediye Başkanı Nihat Sarı "Üniversitemizi tercih eden 159 öğrencimizi tebrik ediyoruz"
2023 Yüksek Öğretim Kurumları Sınavı (YKS) sonuçlarının ardından yapılan tercih işlemleri sonucunda Dinar İlçesinde faaliyet gösteren AKU Dinar Meslek Yüksekokulu’na (2 Yıllık) 90 Öğrenci ve AKU Dinar Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu’na (4 yıllık) 69 öğrenci yerleşti.
“BU YIL YİNE ÜCRETSİZ ÖĞRENCİ SERVİSİ DEVAM EDECEK”
 İlçedeki Üniversitemizi kazanan 159 öğrencimizi tebrik eden Dinar Belediye Başkanımız Nihat Sarı, Göreve geldiğimiz günden bugüne KYK Yurdundan üniversitemize öğrencilerimizin rahat bir şekilde ulaşım sağlamaları adına gerçekleştirmiş olduğumuz ücretsiz öğrenci servis uygulamamızı bu yılda devam ettireceğini belirtti.
“ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİLERİMİZİ GEZİYE GÖNDERDİK”
Dinar Belediye Başkanı Nihat Sarı’nın sosyal belediyecilik çalışmaları kapsamında; “Şehirleri Geziyorum Tarihlerini Öğreniyorum” proje ile Üniversitemiz öğrencilerini geçtiğimiz yıl Afyonkarahisar ilinin  kültürel ve tarihi simgelerinden olan Frig Vadisine ücretsiz olarak göndererek, Frig Vadisini görmelerini sağladı.
“ÖĞRENCİLERİMİZE RAHAT ULAŞIM SAĞLAMALARI İÇİN BİSİKLET TAHSİS ETTİK”
Dinar Belediye Başkanı Nihat Sarı’nın üniversiteli öğrencileri ile bir araya geldiği programda öğrencilerimizin talebi üzerine daha önce almış olduğumuz bisikletlere ilaveten öğrencilerimizin KYK Yurdundan üniversitemize ve çarşıya ulaşım sağlamaları adına Belediye olarak Yurdumuzda kullanılmak üzere 5 adet bisiklet daha tahsis ettik.
“ÜNİVERSİTENE HOŞGELDİN ETKİNLİĞİ DÜZENLEDİK”
Üniversitemizde geçen yıl eğitim gören üniversiteli öğrencilerimiz için Üniversitene Hoş geldin etkinliği düzenleyerek, öğrencilerimizin keyifli zamanlar geçirmesini sağladık.
“ÜNİVERSİTELİ ÖĞRENCİLERİMİZE FİTNESS SALONUMUZU ÜCRETSİZ YAPTIK”
Üniversiteli öğrencilerimizin sportif faaliyetlerden ücretsiz olarak faydalanması adına Belediye Başkanımız Nihat Sarı, Belediyemiz Kapalı Spor Salonunda faaliyet gösteren Fitness Salonumuzu üniversiteli öğrencilerimizin ücretsiz olarak kullanması uygulamasını başlattı.
“ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİLERİMİZ İLE SÜREKLİ İLETİŞİM HALİNDEYİZ”
Üniversite öğrencilerimizin kendi memleketlerinde eğitim görüyormuş gibi rahat ve huzurlu bir şekilde ilçemizde eğitim görmeleri adına belediye olarak üzerlerine düşeni yaptıklarını ifade eden Belediye Başkanımız Nihat Sarı, “Üniversite öğrencilerimiz ile programlar dahilinde bir araya geliyor, talep ve isteklerini düzenli olarak alıyoruz.” İfadelerini kullandı.

Dinar BelediyesiAKU Dinar Meslek YüksekokuluAKU Dinar Uygulamalı Bilimler YüksekokuluNihat SarıTürkiyeAfyonkarahisarDinar

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.