Diyarbakır Hazro kaymakamı değişti İşte yeni kaymakam Doğukan Koyuncu kimdir?

Hazro ilçe Kaymakamı, Cumhurbaşkanlığı kararnamesi ile değişti. Afyonkarahisar İhsaniye Kaymakamı Doğukan Koyuncu, Diyarbakır Hazro Kaymakamı olarak atandı.

Hazro ilçe Kaymakamı, Cumhurbaşkanlığı kararnamesi ile değişti.  Afyonkarahisar İhsaniye  Kaymakamı Doğukan Koyuncu, Diyarbakır Hazro  Kaymakamı olarak atandı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın imzasıyla Resmi Gazete' de yayımlanan Kaymakamlar Kararnamesi ile çok sayıda ilçenin kaymakamı değişti.

Hazro Kaymakamı Doğukan Koyuncu Kimdir?

1992 yılında İstanbul’un Beyoğlu İlçesinde doğan Koyuncu; ilk ve orta öğrenimini İstanbul’da, üniversite tahsilini ise Yalova Üniversitesi Uluslar Arası İlişkiler Bölümü’nde tamamlayarak 2015 yılında mezun oldu.

2017 yılında Türkiye Halk Bankası A.Ş.‘de Uzman Yardımcısı olarak iş hayatına başlayan Koyuncu, 2018 yılında yapılan Kaymakamlık sınavını kazanarak 107. Dönem Edirne Kaymakam Adayı olarak mesleğe intisap etti.

Edirne Valiliğinde il stajını tamamladıktan sonra Bursa’nın Mudanya İlçesi ve Sakarya’nın Sapanca İlçesinde Kaymakam refikliği stajını tamamlayan Koyuncu, İçişleri Bakanlığının 30.05.2019 tarihli onayı ile Acıgöl’e Kaymakam Vekili olarak atandı.

 

Doğukan KoyuncuatamaTürkiyeDiyarbakırHazro

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.