Diyetisyen Yaşar Tuncer, Bucak'ta yeni yerinde hizmetinizde

Bucak’ta uzun yıllardır hizmet veren Diyetisyen Yaşar Tuncer ve Diyetisyen Burak Çetiner’in kurmuş olduğu yeni klinikleri yoğun ilgi ve talep ile hizmete açıldı.

Bucak’ta uzun yıllardır hizmet veren Diyetisyen Yaşar Tuncer ve Diyetisyen Burak Çetiner’in kurmuş olduğu yeni klinikleri yoğun ilgi ve talep ile hizmete açıldı. Kilo vermede ve vücut şekillendirmede son zamanların en popüler cihazları artık Bucakta. Açılışa özel kampanyaları kaçırmamak için hemen kısıtlı kontenjandan sizler de yerinizi ayırabilirsiniz.

RANDEVU VE BİLGİ İÇİN: 0541 417 5413


CİHAZLARIMIZ;


RASPİNG CİHAZI

Tek seansta 2-15 cm garanti inceltme sonucu veren RASPİNG BÖLGESEL İNCELME CİHAZI vücut tipine göre 35 cm inceltmelere kadar sonuç vermektedir. Vücudun tüm bölgelerine ayrı ayrı uygulanabilen bölgesel incelme cihazımız yağ yakımı sağlayarak tek seansta bile sonuç aldırmaktadır.


DiPOTENS CiHAZI

Hızlı bir sekilde kadınların en çok şikayetçi olduğu selülit görünümleri artık DİPOTENS ile tarih oluyor. Hücre içerisine iyileşme ve aktifleşme sağlayan DiPOTENS selülit görünümünü yok ederken bölgedeki dokuların yeniden uyarılmasını sağlıyor ve böylece cildin sıkılaşması elde edilebiliyor.
Selülitin yarattığı portakal kabuğu görünümündeki bozulma kayboluyor.

-SIKILAŞMA
-SARKAN BÖLGELERİN ŞEKİLLENMESİNE
-SELÜLIT TEDAVISI
-YÜZ ŞEKiLLENDİRME
-BOYUN GENÇLESTİRME


LENF DRENAJ

Lenf Drenaj toksinlerin vücuttan atılarak bacak, basen, karın-göbek bölgesi ve kollarda bulunan ödemin uzaklaştırılması ile bu bölgelerde bütüncül incelme sağlar. Varis ve selülitlerin giderilmesini sağlar.


ANDULASYON TERAPİ SİSTEMİ

Andulasyon Terapi 2,5 saatlik yürüyüşle yakacağınız enerjiyi yaktırarak zayıflama sürecini hızlandırarak ödem ve toksinlerin vücuttan atılmasına yardımcı olur, varis ve selülitlerin giderilmesini sağlar. Vücutta büyük oranda incelmeye destek olur.


Konak Mahallesi Süleyman Demirel Bulvarı No:10 Daire:10-11 (Vakıfbank karşısı Ofispark üçgen kavşak) Bucak/Burdur

Bucak diyetisyenBurdur diyetisyenDiyetisyen Yaşar TuncerTürkiyeBurdurBucak

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.