Düzce Kaynaşlı kaymakamı değişti İşte yeni kaymakam Ali Açıkgöz kimdir?

Kaynaşlı ilçe Kaymakamı, Cumhurbaşkanlığı kararnamesi ile değişti. Yozgat Saraykent Kaymakamı Ali Açıkgöz, Düzce Kaynaşlı Kaymakamı olarak atandı.

Kaynaşlı ilçe Kaymakamı, Cumhurbaşkanlığı kararnamesi ile değişti. Yozgat Saraykent  Kaymakamı  Ali Açıkgöz, Düzce Kaynaşlı Kaymakamı olarak atandı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın imzasıyla Resmi Gazete' de yayımlanan Kaymakamlar Kararnamesi ile çok sayıda ilçenin kaymakamı değişti.

 

Kaynaşlı Kaymakamı Ali Açıkgöz Kimdir?

nkara’nın Keçiören ilçesinde doğdu. Lise eğitimini Hasanoğlan Atatürk Anadolu Öğretmen Lisesinde tamamladı. Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’ndeki üniversite eğitiminin ardından avukatlık stajını bitirerek ruhsatnamesini aldı. Üniversite eğitimi devam ederken 2011 yılında İstanbul’da Hukuk alanında yayıncılık faaliyetinde bulunan bir şirket kurarak yedi sene boyunca bu şirketi yönetti. İçişleri Bakanlığı tarafından yapılan Kaymakam Adaylığı sınavını kazanarak Kırklareli Kaymakam adayı olarak göreve başladı. Valilik Merkez Stajı esnasında Kırklareli/Pınarhisar ve Kırklareli/Kofçaz ilçelerine vekâleten görevlendirildi. Kırklareli Valiliği Merkez stajını tamamlamasının akabinde Şanlıurfa/Ceylanpınar ve Trabzon/Sürmene ilçelerinde Kaymakam refikliği yaptı.         Edirne’nin Süloğlu İlçesinde Kaymakam Vekili olarak göreve başladı. Ardından Kastamonu'nun Cide ilçesine vekâleten görevlendirildi. Cide’deki yaklaşık bir yıl süren hizmetinin akabinde Bilecik’in İnhisar ilçesine atandı.         2021/412 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararı ile Saraykent Kaymakamı olarak atanmıştır. “Sözde Ermeni ve Pontus Soykırımı İddiaları” üzerine Kaymakamlık Tezi yazmış olup, Dr. Şeyma Hanım ile evlidir.

Ali AçıkgözatamaTürkiyeDüzceKaynaşlı

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.